نوبت اول مجمع عمومی کانون نوازندگان سنتی به نصاب لازم نرسید

اخبار جدید | موسیقی

نوبت اول مجمع عمومی کانون نوازندگان سنتی جهت انتخابات هیئت مدیره این کانون به نصاب لازم  نرسید و انتخابات در نوبت دوم(۱۰ خرداد ماه) برگزار می گردد.
 
به گزارش رادیو پارسی به نقل از روابط عمومی خانه موسیقی، تعداد اعضای کانون نوازندگان سنتی برای تشکیل نوبت اول مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره این کانون که قرار بود ۱۶ اردیبهشت ماه برگزار شود، به حد نصاب لازم نرسید.
 
نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره کانون نوازندگان سنتی دوشنبه، ۱۰خردادماه ۹۵ برگزار می شود.
 
طبق ماده ۳ آیین نامه انتخابات مجمع عمومی خانه موسیقی و کانون های تخصصی، مجمع عمومی در نوبت اول با شرکت نصف به علاوه یک اعضا و در نوبت دوم با حضور هر تعداد از اعضاء رسمیت پیدا می کند.
 
چنانچه مجمع عمومی در نوبت اول به حدنصاب نرسد، در همان جلسه موعد برگزاری نوبت دوم را از ۱۵ الی ۳۰ روز بعد تعیین می‌ گردد. 
 
لازم به توضیح است، نوبت دوم مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره کانون نوازندگان سنتی ۱۰خرداد ماه ۹۵  از ساعت ۱۱ الی ۱۵ در تالار وحدت واقع در خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار  برگزار می شود.

کاوش میرآقاسی

کاوش میرآقاسی خبرنگار و عکاس حوزه موسیقی، علاقه ای زیاد به موسیقی او را به سمت این کار کشید. بسیار هنر دوست است و بیشتر از هرچیزی موسیقی گوش دادن بهش آرامش میده. فوتبالی(پرسپولیسی)، عاشق پیتزا

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *