جواد رضویان زنگ افتتاح نمایش کمدی «دپوتات» را زد

اشتراک گذاری :
خرید بلیط نمایش کمدی دپوتات

زنگ افتتاح نمایش «دپوتات» به کارگردانی اتابک نادری، شنبه ۲۱ فروردین با حضور جمعی از هنرمندان عرصه تئاتر و سینما، توسط جواد رضویان در تالار ایوان شمس زده شد.

به گزارش رادیو پارسی ،این مراسم ابتدا با سخنرانی اتابک نادری کارگردان این نمایش آغاز شد و در صحبت های خود گفت: بعد از وقفه‌ای ۱۹ ساله مجددا اقدام به کارگردانی تئاتر کرده‌ام. سال ۷۵ آخرین باری بود که کارگردانی تئاتر را تجربه کردم و بعد از آن به دلیل درگیر شدن در فعالیت‌های اداری و مدیریتی تئاتر دیگر فرصت کارگردانی تئاتر را نداشتم.

وی در ادامه به این نکته اشاره کرد که پس از مدتی دوری از حوزه اجرا بخش طنزآمیز و کمدی اثر معطوف به کلام نباشد. و دفش را از این انتخاب اجرای کمدی محترمانه بر روی صحنه اعلام کرد.

جواد رضویان نیز در این مراسم گفت: بازگشت اتابک نادری در کسوت کارگردان به صحنه تئاتر را تبریک می‌گویم و امیدوارم نمایش خوبی را از این هنرمند به تماشا بنشینیم.من سال ها کنار اتابک نادری شاگردی کرده ام و امیدوارم نمایش”دپوتات” عیدی گروهی اجرایی به تماشاگران باشد.

در شب افتتاح این نمایش هنرمندانی مانند فقیهه سلطانی ، معصومه کریمی ، مارال فرجاد ، شاهین باباپور ، بهار ارجمند ، فرهاد بشارتی ، پویا امینی ، شهناز شهبازی ، علیرضا قرایی منش ، علی اوجی ، رویابختیاری ، مهدی لباف ، مریم معصومی . مریم خدارحمی . محمد خراط زاده . امیر احمد انصاری . هومن جوادی . امین ایمانی حمید شریف نیا.مهدی فرد قادری و.. حضور داشتند.

 در ادامه این مراسم جواد رضویان زنگ افتتاح نمایش را به صدا درآورد و هنرمندان حاضر در مراسم، به رسم یادبود پوستر نمایش «دپوتات» را امضا کردند.

شایان ذکر است «دپوتات» اجراهای خود را از ۲۱ فروردین، ساعت ۲۰ در تالار ایوان شمس،با حضور بازیگرانی نظیر ماه‌چهره خلیلی، پندار اکبری، سامان دارابی، بهنام شرفی، سوسن پرور، یاشار نادری، قاسم روشنایی و اتابک نادری آغاز کرد.

سایر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از : کریم عظیمی(ترجمه) ، محمد نادری(دراماتورژ)، داریوش پیرو (طراح و مشاور هنری)، آرمین جباری (مجری و مدیر تولید).

علاقه‌مندان به تماشای این نمایش، می‌توانند برای تهیه بلیت به ایران کنسرت مراجعه کنند.

در ادامه گزارش تصویری این مراسم را از دوربین الناز پیکری مشاهده نمایید.

 

 

 

 

منبع : اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده : آرمین اسرافیلی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید