نمایش زندگی پوست های شکلاتی در تماشاخانه هامون اجرا شد

اشتراک گذاری :
نمایش زندگی پوست های شکلاتی در تماشاخانه هامون اجرا شد

نمایش «زندگی پوستهای شکلاتی» اثر نازنین والاجم از ۲۴ فروردین هر شب ساعت ۱۹ در تماشاخانه هامون روی صحنه می‌رود.

به گزارش رادیو پارسی نمایش زندگی پوستهای شکلاتی به تهیه کنندگی کیوان فهیمی از ۲۴ فروردین ماه تا ۲۴ اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۱۹ در تماشاخانه هامون به نشانی میرداماد.بین مترو و میدان محسنی.نرسیده به خیابان حصاری.پلاک ۱۴۰ روی صحنه می‌رود.

این نمایش از معدود نمایش های کم بازیگر می باشد که نقش آفرینان این اثر رضا بهرامی، مریم میرعابدی، فرزین محدث هستند.

سایر عوامل اجرایی این نمایش عبارت اند از: : وحید آذربادگان، مریم علی نیا , : صابر جعفری , : فاطمه زعفرانی , : علیرضا رنجبر , : نازنین والاجم، صادق پناهی آذر , : مسعود نیکو , : شیلان سعدی، کیارش مسیبی , : گروه جارچی , : علی ژیان

خلاصه داستان نیز بدین شرح است : نمایش تحت تاثیر فضای جنگ است؛ سلطه ی نظامی و افکار شبهه نازی پس از جنگ دوم جهانی در روزمرگی ها و در روند یک درمان روانی. درمان روانی که به شیوه ی گروه درمانی تجربه میشود… مرد مجری، برنامه تلویزیونی خود را با آشفتگی ها و خطوط قرمز اجرایی بر صحنه می برد و نامه ی یک زن را میخواند که میخواهد با مردی طلاساز ازدواج کند. زن از احترام به مردگان و ترس از قضاوت دیگران می گوید و بهم خوردن ازدواج دومش را با مردطلاساز به گردن هر کسی به جز خودش می اندازد. افسر اتریشی، اولین همسر زن بوده و به دلیل رفتن بر روی مین به جای یک افسر نازی آلمانی مرده است. او پس از مرگ عاشق بهشت و رهایی آنجا شده است و حاضر نیست به زمین برگردد برای همین خودش را از ماجرای ازدواج زن کنار می کشد.

 

در ادامه گزارش تصویری این نمایش را از نگاه پریسا عباس زاده مشاهده نمایید.

 

 

منبع : اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده : آرمین اسرافیلی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید