نمایش دیوار برلین روی صحنه تئاتر

اشتراک گذاری :
نمایش پرفورمنس دیوار برلین شایان افکاری

پرفورمنس «دیوار برلین» به قلم شایان افکاری بر اساس آلبوم موسیقی «دیوار» پینک فلوید به روی صحنه نمایش رفت.

به گزارش رادیو پارسی،شایان افکاری در این رابطه گفت: در این پرفورمنس برخی از اتفاقاتی را که در کلیپ ها و کنسرت های آلبوم «دیوار» رخ می دهد بازنمایی کرده ایم. مثل الگوی ساخت دیواری آجری در انتهای صحنه که ویدیوهای زیادی روی آن پخش و در نهایت هم فرو ریخته می شود. در این پرفورمنس از ۱۲ تراک آلبوم «دیوار» که مضامینی در ارتباط با صلح دارد، استفاده شده است. تلاش شده دیدگاه منفی که نسبت به آنارشیسم و کرگدنیسم برگرفته از رویکرد اوژن یونسکو در این آلبوم موسیقی وجود دارد به سمت رفتارهای تخریب گرایانه گروه تروریستی داعش متمایل شود.این پرفورمنس مساله ای جهانی را مطرح می کند و به همین دلیل من تصمیم گرفتم ایده هایم درباره صلح جهانی را به صورت پرفورمنس اجرا کنم تا در همه جای دنیا فهمیده و درک شود.

این پرفورمنس با بازی نازنین اسکانی، امید اصغری، فروغ امین راد، پوریا بابایی، شیما باقری، امیرحسین باقریان، بابک بینش، امیر حسین ثقفی، علی جمالزاده، کیارش جمشیدی، عیسی حسینی، حسین خانی، الهام خدابنده، نگین دراج، فرشته رضا زاده، فاطمه زلفی، حیان مدیرروستا، علی اکبر مجدراد، نسیم مقدم، بهرنگ نیرومند روی صحنه نمایش همراه بوده است.

علیرضا و محمدرضا شریفی (طراح حرکت)،مانی شاهدی و مجتبی پورجلا (دستیار کارگردان)،سیاوش محمودنژاد (مدیر صحنه) و رهام بیگلو به عنوان (چهره پرداز) در این نمایش شایان افکاری را همراهی کرده اند.

«دیوار برلین» از ۲۱ اردیبهشت به اجرا در آمده و تا ۱۳ خرداد ماه ساعت ۲۱ در تلار محراب اجرا می‌شود،شما در ادامه میتوانید عکس های «پریسا عباس زاده» و «مریم رمضانلو» را در ادامه تماشا کنید:

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید