نمایش بی شعوری به روی صحنه رفت

اشتراک گذاری :
نمایش بی شعوری

نمایش «بی‌شعوری» که اقتباسی از کتاب «بی‌شعوری» نوشته دکتر خاویر کرمنت و ترجمه محمود فرجامی است از روز یکشنبه ۱۳ تیرماه ۹۵ در سالن استاد خسرو شکیبایی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه آغاز شده است.

اجرای عمومی نمایش «بیشعوری» که اقتباسی از کتاب «بیشعوری» نوشته دکتر خاویر کرمنت و ترجمه محمود فرجامی است از روز یکشنبه ۱۳ تیرماه ۹۵ در سالن استاد خسرو شکیبایی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه آغاز شد.

نمایش بیشعوری با نویسندگی، طراحی و کارگردانی علی حسینی از ساعت ۲۰ روز یکشنبه ۱۳ تیرماه اجرای عمومی خود را در سالن استاد خسرو شکیبایی سه نقطه آغاز کرد. حسینی متن این نمایش را با اقتباس از کتاب بیشعوری نوشته خاویر کرمنت به رشته تحریر درآورده و در آن افشین رهگذر,نوش آفرین کیهان,امین ساتیار,سارا شیرازی, مهدی دربند حقیقت,نازنین امیری,محمد حسین غروی,ملیکا مشعل به عنوان بازیگر حضور یافته اند.

این نمایش تا ۱۲ مرداد ماه همه روزه از ساعت ۲۰ به مدت یک ساعت با بهای بلیت ۱۵ هزار تومان به روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان برای رزرو بلیت می‌توانند به پایگاه تیوال مراجعه کنند،گزارش تصویری ین نمایش را در ادامه میتوانید مشاهده فرمایید.

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید