اجرای نمایش «بیگانه» با یاد استاد عزت الله انتظامی

اشتراک گذاری :

مدیرکل هنرهای نمایشی، رییس مجموعه تئاتر شهر و تعدادی از خبرنگاران و عکاسان با یادی از مقام هنری استاد عزت الله انتظامی نمایش «بیگانه» به کارگردانی مسعود دلخواه در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر را افتتاح کردند.
به گزارش رادیو پارسی به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی، پریسا مقتدی رییس مجموعه تئاتر شهر و تعدادی از خبرنگاران و عکاسان با یاد استاد عزت الله انتظامی نمایش «بیگانه» به کارگردانی مسعود دلخواه در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر را افتتاح کردند.
مسعود دلخواه دراماتورژ و کارگردان نمایش «بیگانه» در ابتدای این مراسم گفت: برای ما بسیار هیجان انگیز است که برای اولین بار اثر ارزشمند «بیگانه» آلبرکامو در ایران تبدیل به نمایش شده و ما می توانیم با حمایت گروه بازیگران و عوامل اجرایی چنین نمایشی را در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببریم. به هر حال در تمام دنیا نیز این موضوع کمتر اتفاق افتاده که «بیگانه» آلبر کامو روی صحنه های تئاتر اجرا شود و من امیدوارم این حرکت اتفاق خوبی برای تئاتر کشور باشد.
پریسا مقتدی رییس مجموعه تئاتر شهر نیز در این مراسم گفت: ما مشغول طراحی و برنامه ریزی برای برگزاری مراسم «شب فرش فیروزه ای» در اجرای آغازین هر نمایش هستیم که در این مدت رسم خوشایندی را نیز به این برنامه اضافه کردیم که محتوای آن بر این مبناست تا در اجرای اول هر نمایش یادی از بزرگان و نام آوران تئاتر این سرزمین داشته باشیم. و امشب بسیار خوشحالیم که اجرای نمایش «بیگانه» به یاد استاد عزت الله انتظامی آغاز می شود.

شما در ادامه میتوانید عکس های «پریسا عباس زاده» و «مریم رمضانلو» را در ادامه تماشا کنید:

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید