اولین نشست خبری میثم ابراهیمی برگزار شد

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی : اولین نشست خبری میثم ابراهیمی خواننده خوش صدای کشورمان برگزار شد.

میثم ابراهیمی در ابتدای این نشست از بیوگرافی و شروع فعالیتش گفت و ایتکه از کودکی خواندن را با قرائت قرآن شروع کرده است که این امر تاثیر به سزایی در تحریر ها و اجراهایش داشته است.

وی در ادامه از اولین سورپرایز خود خبرداد که آن اجرای کنسرت در تهران و شهرستان ها می باشد قرار است بعد ماه مبارک رمضان اجراهای میثم ابراهیمی از تهران شروع و در ادامه در چند شهرستان از جمله : اصفهان،شیراز و اراک به روی صحنه برود.

ابراهیمی افزود : قطعات جدیدی را هم برای پخش آماده کردیم که دو قطعه از آنها برای سریال دردسرهای عظیم و یکی از آن قطعات با همصدایی محمد علیزاده آماده شده است که طبق برنامه ریزی ها در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

میثم ابراهیمی در رابطه با فضای آلبوم جدید خود اینگونه بیان کرد : در این آلبوم سعی بر این شده که فضای آلبوم کمی ریتممیک و شادتر باشد و قرار است دو قطعه از این آلبوم را کوشان حداد تهیه کند که امیدوارم مورد استقبال هواداران قرار بگیرد.

در ادامه این نشست ابراهیمی از لغو قراردادش با شرکت آوای فروهر خبر داد و گفت : این قرار داد بنا به دلایل شخصی و عملکرد ضعیف این شرکت در پخش آلبوم تگرگ لغو شد و هم اکنون در حال مذاکره با چند شرکت مختلف هستیم،وی در ادامه صحبت های خود افزود : با اینکه آلبوم پخش ضعیفی داشت اما تا ۷۰ درصد توانست زضایت من را جلب کند،قطعه اصلی این آلبوم با همکاری مازیار فلاحی ساخته شد که این پیشنهاد از طرف مازیار فلاحی بود و بنده این پیشنهاد را پذیرفتم و این آلبوم منتشر شد.

در ادامه این نشست حسین صنیعی مدیر برنامه های میثم ابراهیمی در رابطه با قرار داد جدید او گفت : میثم ابراهیمی ممکن است برای ادامه فعالیت موسیقیایی خود با یک شخص قرارداد ببندد و ممکن است از برند خاصی استفاده نشود.

او در رابطه با تیتراژ های تلویزیون گفت : احسان علیخانی با بنده صحبت کرد و من کاری رو آماده کردم که از طرف احسان علیخانی مورد تایید قرار گرفت اما چون من تیتراژ دردسر های عظیم را بر عهده داشتم تصمیم گرفتم برای جلوگیری از شایعات احتمالی این کار را اجرا نکنم و این قطعه به عنوان قطعه میانی سریال دردسر های عظیم پخش شود.

در رابطه با تیتراژ خانه فیروزه ای هم گفت که این قطعه را برای مادرم خواندم و اگر از این قطعه استقبال نمیشد شاید خواننده نمیشدم .

با توجه به ادعای میثم ابراهیمی راجع به شرکت فرهنگی هنری آوای فروهر رسانه رادیو پارسی آماده انتشار دفاعیه این شرکت میباشد.

در انتها باید از مریم نجفی و محمد اخوت و حسین صنیعی بابت همکاری بی دریغشان و این نشست خبری تقدیر و تشکر کنیم،شما میتوانید عکس های این نشست را از نگاه دانیال زنگنه تماشا کنید :

 

 

اشتراک گذاری :

1 دیدگاه

پاسخ دهید