نشست خبری مجلس ضربت زنی برگزار شد

اشتراک گذاری :
نشست خبری مجلس ضربت زنی

نشست خبری مجلس ضربت زنی صبح روز یکشنبه ۱۶ خرداد در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر با حضور جمعی از عوامل این نمایش برگزار شد و به سوالات اهل رسانه پاسخ داد.
به گزارش رادیو پارسی،رحمانیان کارگردان نمایش در پاسخ به این سوال که علت تأخیر در بروی صحنه رفتن گروه چیست اظهار کرد:اجرای نمایشی که هم اکنون روی صحنه است یک هفته دیرتر به اتمام میرسد و ما تصمیم گرفتیم برای جبران این زمان از دست رفته روزهای پنجشنبه و جمعه نمایش را در دو سانس روی صحنه ببریم. وی در ادامه در ارتباط با اطلاع از آمدن بهرام بیضایی نویسنده کار برای تماشای این نمایش به ایران گفت: قرار بر افتادن چنین اتفاق خوبی بود اما گویا زمان اجرای نمایش در ایران با فصل امتحانات ایشان در خارج از کشور تداخل دارد.
اشکان خطیبی مشاور کارگردان و مجری طرح این نمایش اعلام کرد حقیقتا خوشبین بودم نام نمایش شانس تبلیغات تلویزیونی را به ما بدهد اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.
خطیبی راجع به زمان تحویل سالن به گروه نمایشی مجلس ضربت زنی ابراز نگرانی کرد و افزود امیدوار است برای نصب دکور صحنه و تمرین بازیگران در آن اقدامات لازم هرچه سریع تر صورت گیرد.
نمایش مجلس ضربت زنی خرداد و تیر ۹۵در سالن اصلی تئاتر شهر با بازی اشکان خطیبی,امیر جعفری،مهتاب نصیرپور،رامین ناصرنصیر،رضا مولایی،سینا رازانی،سانیا سالاری و با صدای منوچهر اسماعیلی روی صحنه میرود.

گوشه هایی از این نشست خبری را از نگاه «مریم رمضانلو» تماشا کنید:

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده: آیسان شهراسبی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید