نشست خبری ارکستر سمفونیک تهران برگزار شد

اخبار جدید | گزارش | موسیقی

ارکستر سمفونیک تهران از این پس با رهبری ثابت شهرداد روحانی با قرار داد یکساله به کار خود ادامه می دهد.

به گزارش رسانه هنر رادیوپارسی ، نوازندگان ارکستر از این پس با حقوق و قرارداد و بیمه یکساله کار می کنند و تلاش بنیاد رودکی بر آن است که دغدغه دیگری برای این نوازندگان وجود نداشته باشد.

Shahrdad-Rouhani-(2)

شهرداد روحانی درباره انتخابش و اتفاقات اخیر بنیاد رودکی و رکستر سمفونیک تهران گفت :«خوشحال هستم که فعالیت من با ارکستر سمفونیک تهران شروع شده و اجرای اول من با این ارکستر ۲۹ مرداد ماه است ، پیش از این بعنوان رهبر میهمان خرداد ماه با این نوازندگان اجرا کردیم که در برنامه مرداد ما از یک نوازنده ویلن مهمان استفاده می شود.»

مطالب مرتبط: نشست خبری کنسرت صدای ایتالیا برای ایران برگزار شد

«شهرداد روحانی» رهبر ثابت اکسترسمفونیک تهران شد

در باب مسـائل اداری ارکستر سمفونیک تــهران مدیریت هنــــری جای خود را به یک دستیار برای شـــهرداد روحانی داده است که کار ها را پیگیر شود و هیئت شورای هماهنگی ای که برای تصمیم گیری ها و انجام اومور متشکل از رهبر و دستیار ، دو موسیقیدان و نماینده بنیاد در آن شکل می گیرد که به اجراهای ارکستر سمفونیک کمک می کند.

Shahrdad-Rouhani-(3)

در راستای اتفاقات اخیر واگذاری ارکستر به بخش خصوصی و برادران پورناظری علی اکبر صفی پور مدیر عامل بنیاد رودکی گفت ارکستر از سوی معاونت امور هنری وزارت ارشاد به بنیاد رودکی واگذار شده و بنیاد مسئول آن است و به کسی واگذار نمی شود.

علی اکبر صفی پور همچنین از معرفی رهبر ارکستر ملی و مدیریت تالار وحدت نیز در آینده ای نزدیک خبرداد.

 

حمید جان بزرگی

حمید جان بزرگی هستم و حدود 2 سال است که در عرصه هنر و موسیقی فعالیت دارم و هم اکنون نیز به عنوان خبرنگار و نویسنده در رادیو پارسی مشغول به فعالیت هستم .

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *