نشست تحلیلی مجموعه پادری برگزار شد

اشتراک گذاری :
نشست تحلیلی مجموعه پادری برگزار شد

نشست تحلیلی مجموعه پادری به کارگردانی محمد حسین لطیفی در فرهنگسرای رسانه برگزار شد.

به گزارش رسانه هنری رادیو پارسی نشست تحلیل و بررسی سریال تلویزیونی پادری «دودکش ۲» سه شنبه بیست و نهم تیر ماه در فرهنگسرای رسانه با حضور جمعی از خبرنگاران و منتقدان برگزار شد.

در این نشست عوامل این مجموعه از جمله محمد حسین لطیفی : کارگردان مجموعه , سید محمود رضوی : تهیه کننده , کورش نریمانی : نویسنده , بهنام تشکر : بازیگر نقش نصرت , سحر عصر آزاد : منتقد فیلم و سریال حضور داشتند و به گفت و گو و بررسی مجموعه پرداختند.

برنامه با تاخیر چشم گیری که به دلیل ترافیک و تاخیر عوامل بود ساعت ۶:۴۵ با صحبت خانم سحر عصر آزاد شروع شد که وی درباره این مجموعه چنین توضیح داد : کار تولید این مجموعه اسفند ماه نزدیک به اتمام بود و قرار بود در ایام نوروز به روی آنتن برود که به لایلی سازمان اجرای این سریال را به ماه مبارک رمضان موکول کرد.

در این مراسم قرار بود هومن برق نورد نیز حضور داشته باشد و به سوآلات مخاطبان و خبرنگاران پاسخ دهد اما به دلیل اجرای نمایشی که در تداخل با ساعت این برنامه داشت قادر به این امر نشد.

در ادامه رضوی در پاسخ به پرسش یکی از حضار درمورد خط قرمز ها و محدودیت های کا گفت : در کار کمدی جایی دچار خط قرمز می شویم که بجای شوخی وارد توهین به اقشار و اقوام و مردم شویم ولی ما در ایران محدودیت نداریم بلکه معذوریت داریم و من چون زیاد کار طنز انجام نداده ام از مشکلات و محدودیت های آن اطلاع زیادی ندارم

در انتها مدیریت فرهنگسرای رسانه با تابلو های یادبود از عوامل این مجموعه تقدیر بعمل آورد و تندیسی را بعنوان تهیه کنندگی به آقای رضوی اهدا کرد.

 

گزارش تصویری این نمایش را در ادامه از لنز مریم رمضانلو مشاهده نمایید.

 

 

منبع : اختصاصی رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید