می خواهند جای آرنولدمان را با اسکار دار بگیرند

اشتراک گذاری :
می خواهند جای آرنولدمان را با اسکار دار بگیرند

بنیسیو دل تورو بازیگر پورتوریکویی برنده اسکار این روزها مشغول مذاکرات اولیه با تهیه‌کنندگان «فاکس» است تا در بازسازی فیلم «غارتگر» (The Predator) که زمانی با بازی آرنولد شوارتزنگر روی پرده رفته بود، جلوی دوربین برود.

به گزارش گروه فیلم و سریال رسانه هنر رادیوپارسی ، شین بلک – فیملنامه‌نویس «سلاح مرگبار» و همچنین سازنده «مرد آهنی 3» – کارگردانی و نویسندگی این پروژه را برعهده دارد که نسخه اصلی آن، اولین‌بار به کارگردانی جان مک‌تیرنان در سال 1987 به نمایش درآمد و برخلاف واکنش‌های اولیه، با دنباله‌های بعدی خود مورد توجه منتقدان قرار گفت.

بلک در نگارش فیلمنامه نسخه امروزی «غارتگر» با فرد دکر همکاری کرده و جزییات خط اصلی داستان همچنان محرمانه مانده است. جان دیویس، جوئل سیلور و لارنس گوردن که تهیه‌کنندگی نسخه اصلی این فیلم اکشن علمی-تخیلی را برعهده داشتند، این بار نیز در مقام تهیه‌کننده حضور دارند و امیدوارند فیلمبرداری را از سال آینده میلادی آغاز کنند. استودیوی «فاکس» نیز پیشاپیش نهم فوریه 2018 (20 بهمن 96) را به عنوان تاریخ قطعی اکران فیلم اعلام کرده است.

فیلم اصلی «غارتگر» که بعدها با چندین دنباله جدید ادامه یافت، اولین‌بار به کارگردانی مک‌تیرنان و با بازی شوارتزنگر، کارل ودرز و جسی ونتورا در نقش کماندوهایی روی پرده رفت که تلاش می‌کنند گروگان‌هایی را که در جنگل‌های امریکای مرکزی به دست یک موجود هولناک فرازمینی به دام افتاده‌اند نجات دهند.

بلک آن زمان در نقش «ریک هاکینز» یکی از شخصیت‌های فرعی «غارتگر» ظاهر شده بود. استودیوی فاکس «غارتگر 2» را در سال 1990 و «غارتگران» را در سال 2010 روانه پرده سینماها کرد.

او به تازگی فیلم «مردان نازنین» (The Nice Guys) – با بازی راسل کرو و رایان گاسلینگ – را در مقام نویسنده و کارگردان بر پرده سینماها داشت که با استقبال منتقدان روبه‌رو شد.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید