موسیقی بزرگمهر ، برترین تیزر پس از انقلاب اسلامی ایران

149
0
اشتراک گذاری :
موسیقی بزرگمهر ، برترین تیزر پس از انقلاب اسلامی ایران

رونمایی آلبوم موسیقی «خواستنی» چهارمین آلبوم «شهرام بزرگمهر» که به طور رسمی توزیع می شود در مراسمی با حضور مهمانان و هواداران شهرام بزگمهر برگزار شد.
به گزارش گروه موسیقی رسانه هنر رادیوپارسی ، حمید نوری فام اولین سخنران این برنامه در ابتدا به شرح فعالیت ها و بیوگرافی شهرام بزرگمهر پرداخت و در رابطه با شرکت گیتی پویش گفت :

این شرکت ۳۳ سال در عرصه موسیقی فعالیت کرده و در این عرصه به حمایت از هنرمندان پرداخته است.

پس از حمید نوری فام با شور خاصی شاهد حضور شهرام بزرگمهر و عوامل آلبوم بر روی صحنه بودیم که شهرام بزرگمهر نخستین صحبت هایش را پس از عذرخواهی بابت تاخیر و خوشحالی از جشن گرفتن این آلبوم همراه با هوادارانش آغاز کرد :

برای این آلبوم زحمات بسیاری کشیده شده که جای خالیشان در اینجا حس میشه ، هنرمندانی مثل سعید سام، شهاب اکبری و پوریا حیدری که به دلیل مشغله کاری کنار ما نیستن.

شهرام بزرگمهر بعد از تشکرهای رایج از دوستانش که در تهیه آلبوم همراه او بودند درباره جزئیات آلبوم توضیح داد :

هنرمندان بسیاری مانند پوریا حیدری، شهاب اکبری، شهاب حسینی، بهروز بیات، سعید سام،علی استیری، امیر ارجینی، مازیار عطاری در این ۹ قطعه به ما کمک کردند ، که پس از ضبط قطعات ساخت تیزر آغاز شد که تیزر منتشر شده در سال گذشته یکی از بزرگترین آثار بعد از انقلاب اسلامی ایران است.

در رابطه با فضای این آلبوم نکته مهم این است که از تمام سبک های موجود در موسیقی پاپ یک نمونه بارز در این آلبوم وجود دارد و تیزر آن به شکلی متفاوت در فرودگاه ساخته شده است.

بزرمهر در بخشی از صحبت هایش از ساخت و تهیه آلبوم موسیقی خود گفت و کلیپ تصویری این آلبوم را برترین تیزر تصویری پس از انقلاب دانست.
پس از توضیحات شهرام بزرگمهر و عوامل آلبوم ، این خواننده خوب موسیقی پاپ به اجرای قطعاتی از این آلبوم و ترک های قدیمی پرداخت.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید