مهمانی منتقدان جایگاه مدافعان سینما

اخبار جدید | سینما و تلوزیون | گزارش

مراسم اهدای جوایز دهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی شب گذشته برگزار شد .

به گزارش گروه سینما و تلوزیون رسانه هنر رادیوپارسی ، ابد و یک روز به عنوان بهترین فیلم انتخاب شد تا برای ابد و یکمین بار اسمش سر زبون ها بیفتد. این فیلم جایزه بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه،بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کرد و پریناز ایزدیار هم برای بازی در این فیلم دیپلم افتخار گرفت.

شبنم مقدمی ، هومن بهمنش،کریستف رضاعی، هایده صفی یاری، امیرحسین قدسی، نگار نعمتی، محمدرضا دلپاک و حسن مهدوی هم در لیست برگزیدگان این جشن بودند.

هنرمندها اما در این جشن سفره ی دلشان را باز کردند و از روزنامه معروفی که این روزها با دنیای هنر دست به گریبان شده گلایه کردند. مانی حقیقی در شروع صحبت هایش گفت که مطالب منتشر شده توسط یا لثارات کذب است و در نتیجه نیازی نیست که ما تکذیبش کنیم.همچنین گفت که برای من عجیب است که در مملکتی زندگی میکنم که در سایه نام امام حسین و حزب الله دروغ منتشر میکند.

ابراهیم حاتمی کیا هم که به گفته خودش به تازگی از این مطلب مطلع شده حرفاشو با قسم به قلم آغاز کرد و اظهار تاسف کرد که کسانی هستند که با داشتن مجوز قانونی با اسم امام حسین بازی میکنند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *