مهمانی منتقدان جایگاه مدافعان سینما

اشتراک گذاری :
مهمانی منتقدان جایگاه مدافعان سینما

مراسم اهدای جوایز دهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی شب گذشته برگزار شد .

به گزارش گروه سینما و تلوزیون رسانه هنر رادیوپارسی ، ابد و یک روز به عنوان بهترین فیلم انتخاب شد تا برای ابد و یکمین بار اسمش سر زبون ها بیفتد. این فیلم جایزه بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه،بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کرد و پریناز ایزدیار هم برای بازی در این فیلم دیپلم افتخار گرفت.

شبنم مقدمی ، هومن بهمنش،کریستف رضاعی، هایده صفی یاری، امیرحسین قدسی، نگار نعمتی، محمدرضا دلپاک و حسن مهدوی هم در لیست برگزیدگان این جشن بودند.

هنرمندها اما در این جشن سفره ی دلشان را باز کردند و از روزنامه معروفی که این روزها با دنیای هنر دست به گریبان شده گلایه کردند. مانی حقیقی در شروع صحبت هایش گفت که مطالب منتشر شده توسط یا لثارات کذب است و در نتیجه نیازی نیست که ما تکذیبش کنیم.همچنین گفت که برای من عجیب است که در مملکتی زندگی میکنم که در سایه نام امام حسین و حزب الله دروغ منتشر میکند.

ابراهیم حاتمی کیا هم که به گفته خودش به تازگی از این مطلب مطلع شده حرفاشو با قسم به قلم آغاز کرد و اظهار تاسف کرد که کسانی هستند که با داشتن مجوز قانونی با اسم امام حسین بازی میکنند.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید