«محسن یگانه» و «مهدی یراحی» به ماه عسل رفتند

اشتراک گذاری :
دانلود تیتراژ ماه عسل با صدای محسن یگانه

محسن یگانه و مهدی یراحی خواننده های تیتراژهای برنامه تلویزیونی «ماه عسل» به تهیه کنندگی احسان علیخانی شدند.

به گزارش رادیو پارسی، بر طبق آخرین برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های انجام شده «محسن یگانه» و «مهدی یراحی» به عنوان خواننده تیتراژ های ابتدایی و انتهایی برنامه ماه عسل با ترانه ای از روزبه بمانی حضورشان در این برنامه قطعی شده است.

محسن یگانه پیش از این در سال ۸۶ نیز به عنوان خواننده تیتراژ این برنامه حضور داشت و حالا بعد از ۹ سال مجددا به عنوان خواننده تیتراژ ابتدایی برنامه معرفی شده است،شروع «ماه عسل» در سال گذشته نیز بر عهده امیرعلی بهادری و احسان خواجه امیری بود.

 

  • محمد علیزاده

محمد علیزاده نیز به رسم هرسال قطعه ای را برای ماه مبارک رمضان آماده کرده است و او این بار تیتراژ سریال «برادر» به کارگردانی «جواد افشار» که از شبکه دوم سیما محیا کرده است.یتراژ سریال «برادر» با «معین راهبر» به عنوان تنظیم‌کننده همکاری کرده و مخاطبانش منتظر هستند تا ببینند او پس حدود ده ماه چه اثری را آماده کرده است .

 

  • علی زندوکیلی

«علی زندوکیلی» هم یکی دیگر از خواننده‌ هایی است که امسال شنونده صدای او در تلویزیون هستیم. او خواننده تیتراژ سریال «پادری» به کارگردانی «محمدحسین لطیفی» است که از شبکه اول سیما پخش می‌شود. این مجموعه فصل دوم سریال «دودکش» است که ماه رمضان دو سال قبل پخش شد.در این فیلم بازیگرانی چون : هومن برق نورد، بهنام تشکر،امیرحسین رستمی،الناز حبیبی و … ایفای نقش میکنند و به هنزنمایی می پردازند.

 

  • شهاب رمضان

«شهاب رمضان» برای دومین بار تیتراژ برنامه «شهرباران» را اجرا خواهد کرد. این ویژه‌برنامه شبکه اول سیما هر روز همزمان با لحظات افطار پخش می‌شود. شهاب رمضان این بار برای تولید تیتراژ «شهر باران» در بخش ملودی با «وحید پویان»، در بخش ترانه با «احمد امیرخلیلی» و برای تنظیم با «حامد برادران» همکاری کرده است.محمد علیزاده و مهدی احمدوند و … نیز خوانندگانی بودند که پیش از «شهاب رمضان» تیتراژ این برنامه را خوانده اند.

 

  • حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده نیز خواننده جوان موسیقی ایرانی پرکارترین چهره ماه مبارک رمضان خواهد بود. خواننده آلبوم «ماه و ماهی» که اولین تجربه خواندن تیتراژ را تجربه میکند برای برنامه «عقیق» به تهیه‌کنندگی «محمود قنبری» قطعه را آماده کرده اسن که هر شب از شبکه تهران پخش خواهد شد. خواننده «ماه و ماهی» امسال در قاب شبکه یک سیما هم حضور دارد و تیتراژ برنامه «شب‌های شیدایی» را می‌خواند.

 

 

تمامی قطعات این تیتراژ ها نیز به صورت اختصاصی از نگارخانه رادیو پارسی منتشر خواهد شد.
 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید