«من عاشق چشمت شدم» از علیرضا قربانی منتشر شد

اخبار جدید | موسیقی

به گزارش رادیو پارسی ، «من عاشق چشمت شدم» تازه ترین اثر موسیقیایی «علیرضا قربانی» است که جمعه ۲۷ آذرماه با حضور علاقمندان در شهرکتاب مرکزی رونمایی و صبح امروز ۲۸ آذر ماه منتشر شد.این اثر شامل قطعه های موسیقیایی است که سال های قبل علیرضا قربانی در تیتراژ سریال های تلویزیونی آن ها را اجرا کرده است.

پنج قطعه آلبوم «من عاشق چشمت شدم» از اجرای زنده ارکسترال توسط ارکستر مجلسی ایرانیان به رهبری بردیا کیارس ضبط شده است. بدنه اصلی سازبندی و هارمونی آلبوم را موسیقی کلاسیک غربی و ارکستر سمفونیک تشکیل داده است. آهنگساز از تغییرات هارمونیک و فضاسازی هایی استفاده کرده که مخاطب حرفه ای موسیقی کلاسیک با آن آشناتر است. البته این تغییرات، بی دلیل نبوده و در پی ارتباط عمیق شعر و موسیقی به وجود آمده است، همچنین در بعضی قطعات، از سازهای ایرانی هم استفاده شده، اما چندان پررنگ نیستند و در راستای فضای حاکم بر موسیقی قرار گرفته اند.

علاقمندان میتوانند برای تهیه این آلبوم به فروشگاه های معتبر سراسر کشور مراجعه و نمایند و یا با مراجعه به سایت اینترنتی بیپ تونز این اثر به آهنگسازی «فردین خلعتبری» را دانلود نمایند.

شما در ادامه میتوانید کاور های این آلبوم را تماشا کنید :

 

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده: محدثه مقدم

حسین مرزبان

به دنیای تکنولوژی علاقه‌زیادی دارد. بازی‌های رایانه‌ای، فیلم و سریال‌های مختلف هم بیش‌تر اوقات فراغت‌اش را پر می‌کنند. از سال ۱۳۸۶ در مطبوعات و رسانه‌های مختلف فعالیت می‌کرده. از صحبت کردن درباره بازی‌های رایانه‌ای و اتفاقات این حوزه لذت می‌برد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *