اسامی هیئت انتخاب بخش فیلم های کوتاه هجدهمین جشن خانه سینما اعلام شد

اشتراک گذاری :
برگزیدگان هجدهمین جشن خانه سینما

اسامی هیئت انتخاب بخش فیلم های کوتاه هجدهمین جشن بزرگ سینمای ایران معرفی شدند.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی هجدهمین جشن سینمای ایران، دبیرخانه این جشن اسامی هیئت انتخاب بخش فیلم های کوتاه خود را اعلام کرد.

در رادیوپارسی بخوانید: تمدید مهلت ارسال آثار به هجدهمین جشن سینمای ایران

شهرام مکری،مسعود امین تیرانی،آرش رصافی،مهدی بوستانی،مصطفی ال احمد،طوفان نهان قدرتی،سعید نجاتی،مهدی فرد قادری،سهند کبیری،پویا نبی،مریم اسمی خانی،بهار للهی و امیر لطفیان بعنوان هیئت انتخاب بخش فیلم های کوتاه معرفی شدند.

در رادیوپارسی بخوانید: جشن سینمای ایران و شیوه ی نوین داوری/ توضیحاتی پیرامون شیوه ی نوین داوری، در جشن سینمای ایران

لازم به ذکر است تمامی آثار سینمایی که از ابتدای تیرماه ۱۳۹۴ تا پایان خرداد ۱۳۹۵ در سالن های سینماهای کشور به نمایش درآمده و پروانه نمایش سینمایی دارند می توانند تا ۱۵ مرداد اقدام به ارسال فیلم های خود کنند. همچنین تمامی آثار کوتاه (داستانی و تجربی) ، مستند و انیمیشن تا پایان وقت اداری سه شنبه ۱۲  مرداد ماه فرصت دارند همراه با مدارک به دبیرخانه جشن خانه سینما  واقع در خیابان بهارجنوبی – کوچه سمنان – شماره ۲۹ مراجعه و آثار خود را برای انتخاب و داوری هجدهمین جشن بزرگ سینمای ایران به ثبت برسانند.

بدیهی است مهلت ارسال آثار در بخش های سینمایی، کوتاه، مستند و انیمیشن به دبیرخانه هجدهمین جشن سینمای ایران تمدید نخواهد شد.

خانه سینمای ایران در هجدهمین جشن خود که ۲۱ شهریورمصادف با روز ملی سینما برگزار می شود به شیوه ای نوین روی آورده است . شیوه ای  که سعی در ساختار شکنی و تحولی بنیادین در نوع داوری تولیدات  اصناف مختلف خانه سینما ایجاد خواهد کرد.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید