معضلی جدید به نام تتلو

136
0
اشتراک گذاری :
معضلی به نام تتلو

«امیر حسین مقصودلو» که چندی پیش به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده بود، پس از حضور در این مجتمع اتهام خود را تشویش به فساد فحشا اعلام کرد که عصر دیروز توسط نیروی انتظامی دستگیر شد.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ، چندی پیش طی ارسال احضاریه ای از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه برای امیر حسین مقصودلو ارسال شد که در آن وی را به ترویج فساد و فحشا متهم کرده بود همین احضاریه هم واکنش خواننده زیرزمینی را به همراه داشت. هر چند واکنش او تنها محدود بود به انتشار چند عکس همراه با توضیح در صفحه شخصی اش در اینستاگرام. رسانه ای که تبدیل شده است به کری خوانی او درباره هر مطلب و اتفاقی که در حوزه های مختلف می افتد.

وی در ادامه در کانال شخصی خود در تلگرام طی انتشار یک کلیپ صوتی بازپرس پرونده خود را تهدید به قتل و به وی به شدت توهین کرده بود که علت دستگیری وی نیز همین اعلام شده است.

تتلو پس از یک روز بازداشت بودن با لباس زرد زندانی در دادسرای رسانه درحالی دیده شده که خودش را به شدت کتک میزده و با فریاد عبارات عجیبی در مورد اینکه هوادار دارد و نمیتوانند کاvی با او انجام بدهند به زبان میآورد که توجه همه حاضرین را به خودش جلب کرده بود.

امیرحسین مقصودلو صبح امروز در دادسراى فرهنگ و رسانه حضور یافت که نسبت به دستگیرى و روند بررسى پرونده اش به شدت معترض بود. وى پس از ملاقات با بازپرس، اقدام به مشاجره لفظى با وى کرد که در نهایت منجر به تصمیم بازپرس براى ارجاع وى به پزشک قانونى جهت اطمینان از سلامتى روحى و روانى او شد. دادگاه اجازه ى ورود به نزدیکان وى را نداد در حالى که تعداد زیادى از دوستان جهت ارائه ى وثیقه در محل حاضر بودند.

در پی دستگیری وی نیز عده ای از طرفداران وی طی فراخوانی، از طرفداران و دوستداران این خواننده زیر زمینی دعوت کردند تا در یک تجمع حمایتی از وی در عصر روز گذشته در خیابان ۱۵ خرداد حضور یابند.

تتلو کیست؟

امیرتتلو کیست

امیر تتلو، یکی از معروف ترین خواننده زیرزمینی حال حاضر ایران است. نام اصلی او امیرحسین مقصودلو است و متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶. او از اوایل دهه ۸۰ خورشیدی، با انتشار کارهای خود در یک وبلاگ خود را به جوانان شناساند.
تتلو، چهره ای بسیار جنجالی در فضای مجازی است. صفحه اینستاگرام او بالغ بر ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دنبال کننده دارد.وی چند روز پیش به دادسرا احضار و روز دوم شهریور برای دومین بار بازداشت شد. پیشتر او در ۱۴ آذر ۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی برای مدت کوتاهی بازداشت شده بود.

جنجالی ترین کلیپ تتلو که فرصت یافت در رسانه های مجاز هم منتشر شود، ترانه ای از او بود که همزمان با مذاکرات هسته ای که منتهی به توافق ایران و ۱+۵ شد روی یک ناو نظامی ایرانی و با موضوع انرژی هسته ای اجرا شد. این ترانه در زمان انتشار رتبهٔ اول جستجوی گوگلی در ایران را به خود اختصاص داد و در رسانه‌های داخل و خارج از کشور بازتاب یافت.

تتلو در صداوسیما

امیرتتلو در صداوسیما

تتلو خواننده زیر زمینی در مصاحبه با خبرنگار خبر ۲۰:۳۰ نسبت به ساخت موزیک ویدیو «انرژی هسته ای» گفت: ما این موزیک ویدیو را روی ناو دماوند ضبط کردیم و سعی کردم همونی که هستم باشم و همیشه و به امید یاری خداوند.

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید