معصومه پاشایی : اینقدر ما را آزار نده

اشتراک گذاری :

مرتضی پاشایی خواننده آلبوم اسمش عشقه سال گذشته بر اثر سرطان در بیمارستان بهمن درگذشت اما پس از گذشت یک سال از این اتفاق حاشیه ها و درگیری های شدیدی دامن گیر مدیر برنامه های سابق وی ( مهدی کُرد ) و خانواده پاشایی شده است.

روز گذشته نیز معصومه پاشایی (مادر مرتضی پاشایی) پس از گذشت یکسال سکوت خود را شکست که حاشیه های فراوانی را نیز به همراه داشت . وی با انتشار یادداشتی به اتفاقات یک سال گذشته خود پرداخته است که این یادداشت به شرح زیر است :

 

“فرزندانم سلام”

 

یک سال گذشت با غم واندوه و دوری از عزیزترینم ، یکسالی که شاهد محبت های شما فرزندان عزیزم بودم . در این مطلب میخوام براتون از وقایعی بگم که بر ما گذشت  همیشه گفتند واقعیت تلخ است .

احساس کردم لازمِ بگم این حرفها را چون همتونو فرزند خودم میدونم و میخوام از حقیقت هایی که از گفتنشون تا بحال خودداری کردم مطلع بشید ، اتفاق تلخ بیست و سه آبان برای ما شُک بزرگی بود ، ما تا آخرین لحظه حضور مرتضی امید داشتیم که مرتضی کنار ما می مونه اما وقتی اون اتفاق افتاد ما غم بزرگی رو تحمل کردیم اما اینجا میخوام از اتفاقاتی که بعد از اون حادثه تلخ افتاد و به غم ما افزود برای شما فرزندای گُلم بگم چونکه شاید یه مسائلی هنوز برای بعضیها روشن نشده باشه …

اتفاقات تلخ پشت سر هم افتاد و تلخ ترینشون سو استفاده بعضی از اطرافیان مرتضی بود و برای فرار از اقدامات نا ثوابشون مسائل را بصورت برعکس به خانواده نسبت دادند . اون چند نفر برای اینکه حقیقت ها روشن نشه سعی داشتن اذهان بعضیها را نسبت به خانواده مرتضی تخریب کنند و مقاصد سود جویانه خودشان را به خانواده مرتضی نسبت بدن . و با تهمت و افترا با استفاده از عوامل خودش و یکی دو خبرنگار بد نام و منفور ، قصد تخریب چهره خانواده را داشته و دارند .واقعیت اینه که دوستداران واقعی مرتضی عزیزم میدونن که برای مرتضی خانوادش در اولویت قرار داشت و همه نزدیکان مرتضی میدونن مرتضی بشدت روی خانوادش تعصب داشت و از بی حرمتی به خانوادش بسیار ناراحت میشد .

متاسفانه یک نفر از اون اطرافیان که اگه لازم بشه و باز به کارهای فریب کارانش ادامه بده اسمش را اعلام میکنم تا چهره واقعی اش با خیمه شب بازی و با اجیر کردن یکی دو خبرنگارِ بدنام و منفور، و به دور از اخلاق رسانه ای همیشه سعی داشته چهره خانواده را تخریب کند و با مظلوم نمایی سعی در فریب مردم را دارد ، البته این شخص همیشه به همین صورت و با دوز و کلک کارهاش را پیش برده اما همیشه میگویند در بحران هاست که آدمها چهره واقعی شان را نشان میدهند . لازم است که بر اساس شواهد محکم بگویم این شخص گفته بود که اگر خانواده خواسته من را انجام ندهند بلدم چه کار کنم …. .

این قضایا انقدر تلخ و دردناک است که حتی بازگو کردنش هم آزارم میدهد و تا بحال به خاطر این هیچ مطلبی در این باره نگفته ام حال از این فرد یک سوال دارم آیا این حق یک مادر و پدر و برادر داغدیده که سالیانِ سال با صداقت و پاکی هر کدام به کارهاشون مشغول بودند و هیچگاه کسی رو آزار ندادند اینست ؟

من به فرزندانم اینگونه آموختم ، برای من هر دو فرزندم حکم یک روح در دو بدن را دارند . متاسفانه در مدت این یکسال اون اشخاص با هر فریب و دغلی و بخاطر مال دنیا و نفع مالی این اقدامات شیطانی را انجام دادند و دیگران را متهم به سو استفاده کردند …روی سخنم بعنوان یک مادر با این شخصِ : تا بحال و هنوز بعد از گذشت یکسال از رفتن مرتضی عزیزم که از هیچ اقدام شری بر علیه خانواده فرو گذار نکردی ، خواهش من از این شخص اینست که حداقل از این به بعد دست از سر مرتضی و خانواده اش بردارد ، خواهش میکنم با اعتبار مرتضی بازی نکن و دنبال روزی حلال باش و خانواده ما و روح آسمانی مرتضی عزیزم را بیش از این آزار نده ، خودت هم خوب میدانی مرتضی هیچگاه راضی به آزار دیدن خانوادش نبود . پس دل ما را بیش از این نرنجان . من از بازگو کردن ظلم هایی که این فرد و برخی اطرافیانش در زمان حیات به مرتضی روا داشتند در این مقال خودداری میکنم شاید آنها متنبه شوند.

اما بدانند که : خدا میشنوه بغض بی صدا

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید