معرفی داوران بخش مسابقه جشنواره سراسری تئاتر رضوی

اشتراک گذاری :

هیئت داوران یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی به دبیری محمود عزیزی که در خراسان شمالی برگزار می گردد انتخاب و معرفی شدند

به گزارش رسانه هنری رادیو پارسی دکتر تاجبخش فناییان، سیاوش طهمورث و سهراب سلیمی آثار بخش مسابقه یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی را داوری می کنند که در ادامه درباره هر یک از داوران توضیحاتی داده خواهد شد.

دکتر تاجبخش فناییان، دانش آموخته کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر و دارای دکترای مطالعات عالی هنر است. وی به عنوان بازیگر، نویسنده و کارگردان تئاتر آثار بسیاری را روی صحنه برده است که می توان از آن جمله به «جشن سالگرد»، «پرده برداری»، «شب آخر»، «تیر غیب»، «تاجر ونیزی»، «لیرشاه» اشاره کرد.

سیاوش طهمورث، بازیگر برجسته تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است که آثار بسیاری را در بیش از چهار دهه حضور خود، بازی و یا کارگردانی کرده است. «رویاهای رام نشده» و «بردار شدن حسین ابن منصور حلاج» از آثار این هنرمند در تئاتر است.

سهراب سلیمی کارگردان، بازیگر، طراح صحنه، مجسمه‌ساز، طراح ماسک و گریم، مدرس شناخته شده ایرانی است که آثار بسیاری را در تئاتر روی صحنه برده است. از جمله نمایش هایی که به کارگردانی سلیمی اجرا شده اند می توان به «مسافران»، «عشق لرزه» و «خرده جنایت های زن و شوهری» اشاره کرد.

گفتنی است این جشنواره به دبیری محمود عزیزی، از پانزدهم الی بیستم مرداد ماه در خراسان شمالی برگزار خواهد شد.

۷۰۰۶۳۳_۱۰۵

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید