ستارگان هنر ایران برای فرشتگان پا به توپ می شوند

اشتراک گذاری :
ستارگان هنر ایران برای فرشتگان پا به توپ می شوند

موسسه خیریه ملائک به گفته مدیر این مجموعه در روز ۲۲ مرداد ماه مسابقه فوتسالی را بین تیم ستارگان هنر ایران و همیاران ملائک برگزار می کند.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی، طی نشست مسئولین تیم و موسسه با خبرنگاران با حضور اکبر کریمی مدیر موسسه خیریه ملائک، هومن جوادی، حسین شمسایی،محمدرضا عیوضی و محمود عبطان مدیریت شرکت “کاغذ دیواری پلنزو” در “محل موسسه ملائک” این بازی به نفع دختران بی سرپرست و بد سرپرست این مجموعه وعده داده شد.

اکبر کریمی ، مدیر موسسه در آغاز صحبت های خود در رابطه با این بازی پس از قدردانی از تیم هنرمندان و اسپانسر گفت :«وظیفه ما آشنا کردن مردم با کودکانی است که در این قبیل موسسات نگهداری و مراقبت می شوند. متاسفانه وقتی خیلی خوب به پرونده این بچه ها نگاه می کنیم متوجه می شویم که علت ترک کردن آنها از سوی والدینشان بیشتر مسائل مالی بوده است.برگزاری این قبیل مسابقات بهانه ای است تا توانمندان و خییران جمع شده و نیم نگاهی هم به این بچه ها داشته باشند و کمک مالی به این موسسه و موسسات همانند آن انجام بدهند. در حقیقت این ما هنرمندان هستیم که باید برای زنده نگهداشتن خود این قبیل کارها را انجام بدهیم. با توجه به مسائل و مشکلات پیش روی این قبیل موسسات این موضوع که ما چگونه امورات خود را می گذرانیم و خرج خود را تامین می کنیم خود همانند یک معجره است. نکته دیگر اینکه تمامی کارکنان این محل با نیت و دلی پاک فعالیت می کنند.هیات مدیره این موسسه خیریه را دوستان آزاده و جانباز دوران دفاع مقدس تشکیل داده اند و از جمله دستاوردهای این خریه می توان به سپردن سرپرستی ۹ کودک در ۵ سال اخیر به ۹ خانواده اشاره کرد.»

از حاضران دیگر این نشست هومن جوادی مدیرعامل باشگاه ستارگان بود که با ابراز خوشحالی در سهیم بودن در این اتفاق گفت :«بازی ما در روز جمعه ۲۲ مردادماه است و باید عرض کنم که ما به خاطر بچه ها به میدان می رویم و اصلا برای ما برد و باخت اهمیتی ندارد. آن هم بچه های با استعدادی که اگر نیم نگاهی به آنها شود آینده ساز خواهند بود.ما نخستین تیم هنرمندان را در ایران و بعد از انقلاب با کمک آقای محمدرضا عیوضی راه انداختیم. این تیم در سال ۱۳۷۹ آغاز به فعالیت کرد و در نهایت با گذر زمان تیم هنرمندان ما به این تیمی که امروز می بینید تبدیل شد.ما در برگزاری این قبیل برنامه ها به دنبال معرفی مراکز و موسسات خیریه به مردم و خیرین هستیم. نکته مهم اینکه ما در آینده نیز برنامه برگزاری یک کنسرت برای کمک به این قبیل موسسات و مراکز حمایتی را تدارک دیده ایم.ما نخستین برنامه خود را در سال ۱۳۸۱ و برای کمک به خیریه ای بسیار ناتوان در میدان شوش تهران آغاز کردیم و آنقدر برای آن مرکز تبلیغ انجام دادیم که وضعیت مالی خوبی پیدا کرد.»

این مسابقه جمعه ۲۲ مرداد ماه ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ واقع در سالن هنگام (میدان رسالت، خیابان هنگام، مجموعه ورزشی هنگام) برگزار می شود.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید