محسن یگانه و مفتخران بر صحنه کنسرت

اخبار جدید | کنسرت ها | گزارش | موسیقی

محسن یگانه و مفتخران بر صحنه کنسرت

محسن یگانه باز هم در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران کنسرتی پاییزی را به روی صحنه برد و دلهای هواداران را هوایی کرد.

به گزارش گروه موسیقی رسانه هنر رادیوپارسی ، کنسرت محسن یگانه هشتم و نهم مهرماه به همت شرکت فرهنگی و هنری آوای فروهر برگزار شد ، محسن یگانه در این کنسرت با همراهی هواداران خود قطعات «دنبالش می‌رم»، «خیابونا»، «نباشی»، «سکوت»، «خاطره بازی»، «آخه دل من»، «هوایی شدی»، «دوست دارم» و … را اجرا کرد.

محسن یگانه و مفتخران بر صحنه کنسرت

از دیگر قطعه های برگزیده شدن برای اجرا در این کنسرت ، « کویر » بود که یگانه در رابطه با آن گفت « این یک قصه طولانی است که خیلی از قسمت‌های آن را هم حذف کردم، شاید در آینده ادامه آن را نیز بسازم و منتشر کنم »

معرفی اعضای ارکستر از سوی محسن یگانه هم کمی متفاوت بود ، محسن یگانه که در ابتدای معرفی نوازنده ها ضمن تحسین توانایی ارکستر خود گفت « به اینکه شهرستانی هستم افتخار می‌کنم و اعضای گروهم نیز هرکدام در شهرهای مختلفی متولد شده‌اند » که سعید علیرضایی، شایان مجیدی، میلاد پورقوه، وحید قاسمی، وحید عبیدی، محمد زرنوش، محمدرضا زارعی و رادین رفیع زاده اعضای ارکستر یگانه در این کنسرت بودند.

 

امین غلامی

نویسندگی من از کار خبر ، از درد صراحت آغاز شد که حقایق بین ما بیان شود. ذهن و فکر ، درک و مطالعه از دغدغه های زندگی اجتماعی من است. گاه با لنز دوربینم،گاه با قلم ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *