مجلس پیگیر حضور غیر قانونی تتلو در اماکن نظامی

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – آرمین اسرافیلی : شجاعی کیاسری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اعلام کرد که حضور خواننده زیرزمینی(امیر تتلو) در اماکن نظامی و انتظامی و بهره گیری از اموال این ارگان‌ها برای ساخت کلیپ، هرچند که محتوا و مضمون ملی داشته باشد، قابل پیگرد و برخورد قانونی است.

به گزارش رادیو پارسی به نقل از خانه ملت ، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، فعالیت اشخاص در عرصه موسیقی و نیز حمایت دستگاه‌ها و نهادها از چنین اقداماتی را منوط به مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌ داند و معتقد است اقدام خواننده زیرزمینی و ارگان حامی آن برای انتشار کلیپ بدون مجوز وزارت ارشاد ، حرکتی خلاف قانون بوده است.

سید رمضان شجاعی کیاسری گفت : تلاش برای حضور خواننده هایی که بدون رعایت هنجار های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور فعالیت می‌کردند یا به صورت زیر زمینی در داخل کشور اقدام به ساخت موسیقی ، کلیپ و ترانه می‌کنند، مادامی که مهر تأیید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر تولیدات آنها نخورد ، خلاف قانون است و بر همین اساس هنرنمایی و هنرمندی این افراد تخلف محسوب می‌شود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : همچنین افراد و ارگان‌ هایی که زمینه اجرا و فعالیت را برای اشخاصی که مجوزی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای فعالیت هنری خود دریافت نکرده‌اند ، فراهم می‌کنند مرتکب عمل خلاف قانون شده‌اند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد : حضور خواننده زیرزمینی در اماکن نظامی و انتظامی و بهره گیری از اموال این ارگان‌ها برای ساخت کلیپ، هرچند که محتوا و مضمون ملی داشته باشد ، قابل پیگرد و برخورد قانونی است.

اخیراً یکی از خواننده های زیرزمینی که پیش از این در داخل کشور اقدام به ساخت کلیپ و موسیقی و ترانه بدون مجوز وزارت ارشاد کرده بود ، با هماهنگی یکی از ارگان های نظامی اقدام به ساخت و انتشار کلیپی برای دفاع از انرژی هسته ای کشور کرده است که این اقدام نیز بدون مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفته است.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید