ما می خندیم ، آنها می فروشند

اشتراک گذاری :
خندوانه

شبکه نسیم که نسبت به شبکه های دیگر تازه تاسیس به حساب می آید با برنامه های شاخص و خوبی تلاش کرد جایی برای خود در بین مخاطبان باز کند ،این برنامه ها در طول مدت کوتاهی تمام شدند اما رامبد جوان تبریزی با برنامه خندوانه موفقیت و البته محبوبیت خوبی ماندگار شد،از جنبه های موفقیت این برنامه می توان به حضور مردم در استودیوی برنامه اشاره کرد
حضور مردم شاید به عنوان عنصر منفی در رابطه با نظم باشد ولی برای مجری ، مهمان و عوامل بار روانی مثبت و انگیزشی دارد ، از عوامل خاص دیگر در موفقیت برنامه همراهی محمد بحرانی با تیم خندوانه است ، عروسک جناب خان با شوخی های جالب و خاص که خاصیت آن بروز بودن و بیان طنزگونه مسایل روز کشور است .
دیگر برنامه شبکه نسیم که این روز ها مطرح است دورهمی مهران مدیری است که این برنامه نیز از حضور مردم در استودیو استفاده می کند ، مهران مدیری که علاوه بر کشیدن سیگار به تجمل گرایی نیز علاقه زیادی دارد در استودیوی بزرگ خود بخشی از برنامه را به اجرای نمایش می پردازد.
هر دو این برنامه ها در بخشهایی از برنامه به گپ و گفت با مهمانانی از حوزه های مختلف می پردازند که به جذابیت خود کمک کنند اما حضور متوالی مهمانان در این برنامه تا کی میخواهد ادامه دار باشد؟ نشستن بازیگر یا خواننده ای جلوی دوربین و تعریف ماجرای زندگی اش دیگر برای مردم تکراری و خسته کننده شده است ، که حتی برای خود برنامه ساز ها نیز این مسئله خسته کننده است.
اما چرا باید این دعوت ها ادامه پیدا کند و چرا برنامه های جدید و سبک دیگر برنامه سازی مطرح نمیشود و چه کسانی به برنامه ریزی این برنامه ها می پردازند.
مصداق دعوت های اصطلاحا جذاب حضور و اجرای خوانندگان در برنامه بود، دعوت این مهمانان ترتیب خاصی نداشتند امادر کنار تاریخ دعوت شدنشان به برنامه ماجرا متفاوت است.
مرداد و شهریور ماه پر از کنسرتهای پاپ بود ، که فروش خیلی از آنها تکمیل نشده ماند ، هر تهیه کننده ای راه متفاوتی برای فروش بیشتر انتخاب کرد، گاهی تخفیف و گاهی تبلیغات سطح شهر،
اما بعضی دیگر راه متفاوتی را پیش گرفتند

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید