فعالیت موسیقی بهاره رهنما

اشتراک گذاری :
بهاره رهنما

رادیو پارسی – آرمین اسرافیلی : بهاره رهنما علاوه بر سینما در موسیقی نیز فعالیت دارد. جالب تر از این همه ترانه سرایی های بهاره رهنما در آلبوم جدید علی شوکت که پس از دریافت مجوز های لازم منتشر خواهد شد نیز توجه خیلی ها را به خود جلب کرده.

بهاره رهنما که مسئولیت مدیرهنری آلبوم «علی شوکت»را بر عهده دارد .از اسم جدید گروهشان ،تحت عنوان «نقطه‌دار» خبر داد و اضافه کرد : «با صحبت‌هایی که صورت گرفته است، بعد از ماه صفر کنسرت‌هایی در شهرهای مختلف ایران و خارج از کشور خواهیم داشت. تمام سعی خود را انجام می‌دهیم در این دو ماه به فراخور فعالیت‌هایمان آمادگی خود را حفظ کنیم.به‌عنوان‌مثال باید تمرینات  لازم را داشته باشم تا صدایم آماده باشد چراکه دکلمه‌ی برخی از اشعار توسط من  و در فواصل ترانه‌ها صورت می‌گیرد.

درباره این آلبوم باید بیان شود که این دومین آلبوم رسمی علی شوکت خواهد بود و تنظیم و ملودی این آلبوم نیز مانند آلبوم قبلی«بیست شهریور» از خود علی شوکت میباشد و ترانه های آن از بهاره رهنما و «حسین غیاثی»، «میثم یوسفی» ،«زهرا عاملی»، «یغما گلرویی». ترانه جدید گروه نقطه دار نیز به نام «سیاه سفید» که شعر آن از بهاره رهنما میباشد

وی ضمن معرفی اعضای گروه«نقطه‌دار» گفت: دوستی زیادی با گروه «مانو ها» داریم و گاهی به آن‌ها سر می‌زنیم اما جزو عوامل گروه «مانوها»محسوب نمی‌شویم گرچه سه تن از نوازنده‌های بهنام‌های «سروش بیغشدل»، «شایان مجیدی» و«علی شقاقی» مشترک هستند ،(دو عضو دیگر گروه ما مهران مریخ و خشایار جودی هستند).اما همان‌طور که گفتم فعالیت هرکدام از گروه‌های «نقطه‌دار» و «مانوها» به‌طور مستقل انجام می‌گیرد. در حال حاضر به دلیل مشغله‌هایی که در دنیای بازیگری و نویسندگی دارم نمی‌توانم در گروه موسیقی به‌جز« نقطه‌دار»فعالیت داشته باشم مگر اینکه از سال‌های بعد تمرکز بیشتری روی گروه‌های موسیقی بگذارم و بخواهم گروه‌های موسیقی دیگری را  هم حمایت کنم.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید