فریبرز لاچینی رو به بهبود است

اخبار جدید

رادیو پارسی _ آرمین اسرافیلیآهنگساز و نوازنده پیشکسوت موسیقی فریبرز لاچینی در تاریخ جمعه نهم مرداد ماه در پی انفجار گاز منزل از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی شد. وی بعد از انتقال به بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت و پس از موفقیت عمل جراحی روز شانزدهم مرداد ماه از بیمارستان مرخص شد.

دستیار فریبرز لاچینی به نام الناز یوسفی با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه از روز شانزدهم مرداد ماه که آقای لاچینی از بیمارستان مرخص شد حال وی رو به بهبودی است به طوری که پانسمان های ناشی از سوختگی که روی بدن و چهره داشت برداشته شده و خوشبختانه عوارض چندانی هم نداشته است.

وی ادامه داد: با توجه به مراقبت هایی که از سوی تیم پزشکی بیمارستان انجام گرفته استاد لاچینی در بهبودی کامل است و تا چند روز دیگر نیز فعالیت‌های موسیقایی خود را آغاز می کند. لازم است در اینجا از تمامی دوستانی که طی روزهای گذشته پیگیر وضعیت جسمانی آقای لاچینی بودند تشکر ویژه داشته باشم.

آلبوم‌های «پاییز طلایی» و نوآوری دکلمه شعر نو، از اولین آثار وی پس از بازگشت به ایران است. لاچینی در سال ۱۳۶۴ برای اولین بار از کامپیوتر در آهنگسازی سود جست و پیشگام استفاده از این تکنولوژی در ایران به شمار می‌رود. وی در طی پانزده سال بعد، با بهره گیری از کامپیوتر، برای صدها فیلم، سریال، انیمیشن و … آهنگ ساخت. ساخت موسیقی فیلم های «نار و نی»، «دندان مار»، «رد پای گرگ»، «نوای آشنا» برنامه کودک و چندین پروژه سینمایی و تلویزیونی دیگر حاصل فعالیت‌های هنری این دوران این آهنگساز است.

رادیو پارسی بهبود وضع جسمانی آقای لاچینی را تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون در عرصه موسیقی و سایر جنبه های زندگی را دارا میباشد.

آرمین اسرافیلی

آرمین اسرافیلی هستم خبرنگار رسانه که چندی است به دنیای موسیقی آمده ام .. گاهی مینویسم که شاید قلم من دلهره هایم را راحت تر از زبانم بیان کند ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *