فروش فروشنده به چالش و سیاهی کشیده شد

اخبار جدید | سینما و تلوزیون | گزارش

با اکران و استقبال مردم از فیلم فروشنده ، طبق معمول عادات ما ایرانیها بازار سیاه خرید و فروش بلیط های این فیلم مبالغ عجیب وغریبی را پیش روی مخطبان گذاشت.

به گزارش گروه سینما و تلوزیون رسانه هنر رادیوپارسی کارگردان فیلم فروشنده ، اصغر فرهادی با مردم به تماشای فیلم فروشنده نشست ، فرهادی که پس از تماشای فیلم با مردم در سینما آزادی بود ، به پشت صحنه سکانس های پایانی فیلم سینمایی گشت ارشاد 2 رفت و با سعید سهیلی گپ و گفتی داشت و حضور پولاد کیمیایی نیز در این صحبت این دیدار را طولانی تر کرد که اصغر فرهادی جویای احوال مسعود کیمیایی شد.

فیلم فروشنده با توجه به روزهای اخیر فروش خوب و بی سابقه ای را داشته و توانسته ثبت رکورد را از خود بر جا بگذارد  به گفته علی سرتیپی (مدیرعامل فیلمیران و پخش‌کننده فیلم فروشنده) در اولین روز اکران به فروشی بیش از 260 میلیون تومان رسیده است.

البته این شور و هیجان و علاقه مندی مردم برای دیدن فیلم در روز اول باعث شد فروش بلیت‌های این فیلم به بازار سیاه نیز راه پیدا کند و  برخی افرادی که بلیت‌های این فیلم را پیش‌خرید کرده بودند از طریق سایت‌هایی همچون دیوار بلیت این فیلم را به ده برابر قیمت 120 هزار تومان برای سه بلیت بفروشند و اما برخی پردیس های سینمایی که قیمت هارا به طورغیر قانونی به 15 هزار تومان رسانده اند که سخنگوی شورای صنفی پیگیر این امر است،باید دید فروش خوب فیلم فروشنده در روزهای آینده و در غیاب اصغر فرهادی کارگردان فیلم که به اسپانیا رفته است؛ چگونه ادامه پیدا می‌کند که البته شایان ذکر است بلیط های اینروزها از دو روز گذشته پر شده بود.

امین غلامی

نویسندگی من از کار خبر ، از درد صراحت آغاز شد که حقایق بین ما بیان شود. ذهن و فکر ، درک و مطالعه از دغدغه های زندگی اجتماعی من است. گاه با لنز دوربینم،گاه با قلم ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *