«غلامرضا صنعتگر» به مهمانی خانه همدم رفت

اشتراک گذاری :
غلامرضا صنعتگر

به گزارش رادیو پارسی به نقل از روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‎‌ی توانبخشی همدم ، در هفتمین روز بهمن ماه، قدم به قدم همراه خواننده مهربان و محبوب کشورمان به گوشه و کنار خانه همدم سر زدیم.

در ابتدای این دیدار همراه با وی و خانواده اش به سرای مهر رفتیم تا میهمانان همدم در کنار زینب ، همدم ، مهشید و دیگر دختران سرای مهر، مهربانی را به معنای واقعی تجربه کنند.
 
دربازدید امروز، وقتی که مهشید سرش را روی زانوی مهمان عزیزمان گذاشت و دستان با محبتش را بوسید ،«غلامرضا صنعتگر» یکی دیگراز لحظات ناب زندگیش را تجربه کرد.
 
در ادامه این بازدید، سراغ دختران کارگاه گلیم بافی و گلسازی رفتیم و در آخر به همراه مهمان هنرمندمان، با صدای گروه سرود همدم دلهایمان را به صحن و سرای امام مهربانی پروازدادیم.
 
دختران سرود خوان همدم با اجرای سرودهای امام رضا(ع)، نام جاوید وطن و خوشه چین پذیرایی گرمی از دوستان خود کردند و در این میان صنعتگر که از علاقه فراوان تکتم (تک خوان گروه سرود همدم) به عموپورنگ آگاه شده بود، با یک تماس تلفنی به داریوش فرضیای شادی تکتم را صد چندان کرد.
 
در ادامه این دیدار، ندا (دختر مهربان خانه پناهگاهی) دکلمه زیبای «۴۰۰ لبخند و ۴۰۰ دلتنگی »را برای مهمانان اجرا کرد و این مقدمه ای شد تا مهمان هنرمند خانه همدم، ترانه«میشه ضامنم بشی» را برای همدمی ها اجرا کند.
 
وی در پایان در مورد خانه همدم گفت: امروز یکی از روزهای خوب زندگیم را در کنار دختران همدم تجربه کردم و احساس کردم به حرم امام رضا(ع) رفتم.
 
لازم به ذکر است «صنعتگر» خواننده خوش صدای کشورمان که پزشکان از سلامتی اش قطع امید کرده بودند به تازگی شفا یافته و صدای از دست رفته اش را از امام رضا(ع) هدیه گرفته است.
 
گفتنی است وی به واسته ارادت فراوانش به امام رضا(ع) و اجرای ترانه« میشه ضامنم بشی»، به (خواننده امام رضایی) معروف شده است.
 
«غلامرضا صنعتگر» درنهایت این خانه را خانه امام رضا (ع) خواند و برای ساکنانش آرزوی سلامتی کرد.در ادامه شما میتوانید عکس ها و فیلم کوتاهی از این میهمانی از نگاه «اعظم منعمی زاده» تماشا کنید ;
 
 
 

 
 
 
 
 
منبع: روابط عمومی خیریه همدم
 
اشتراک گذاری :

1 دیدگاه

پاسخ دهید