عندلیب برنامه موسیقایی رادیو ایران شد

اشتراک گذاری :

زهره سربازی تهیه کننده درباره برنامه موسیقی محوری که قرار است از امشب نهم مهر ماه روی آنتن رادیو ایران برود گفت: عندلیب برنامه ای است که از امشب نهم مهر ماه هر هفته پنجشنبه ها روی آنتن می رود و در اولین قسمت با فرهاد فخرالدینی رهبر ارکستر ملی ایران گفتگو می شود.

وی ادامه داد: برنامه عندلیب در گفتگو با فخرالدینی به تاریخچه ای از اجرای ارکسترها در ایران می پردازد و همچنین این رهبر ارکستر جزییاتی از کنسرت خود را که قرار است ۱۳ مهر برگزار شود بیان می کند.

تهیه کننده برنامه موسیقی محور عندلیب همچنین با اشاره به دیگر بخش های این برنامه یادآور شد: در بخشی از برنامه با عنوان «موسیقی نواحی» دامون شش بلوکی کارشناس موسیقی نواحی به بررسی موسیقی ایل قشقایی می پردازد. همچنین در بخش های دیگری از این برنامه به تفاوت واژه های موسیقی اصیل، سنتی و فولکلور پرداخته می شود.

سربازی با اشاره به بخش گفتگو با هنرمند در این برنامه توضیح داد: هر هفته بخشی از برنامه به گفتگو با هنرمندان حوزه موسیقی اختصاص دارد که امشب با آریا لطیف پور هنرمند ۲۱ ساله و نوازنده عود گفتگو خواهیم کرد.

اولین قسمت از عندلیب امشب پنجشنبه نهم مهر ساعت ۲۲ شب با گویندگی فاطمه آل عباس روی آنتن رادیو ایران می رود.

در این برنامه گزارشگر و راوی وحید آرادمند، کارشناس مشاور محتوایی مهرزاد هویدا و کارشناس بخش «جاودانه ها» امین اکبر پور است.

منبع: مهر

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید