عمل بهنام صفوی با موفقیت انجام شد

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی : جراحی مغز بهنام صفوی خواننده خوش صدای کشورمان با موفقیت انجام شد.

بهنام صفوی که دوسال پیش مبتلا به تومور مغزی شده بود صبح امروز روانه اتاق عمل شد و پس از قریب به ۷ ساعت کار سنگین تیم پزشکی این عمل با موفقیت به پایان رسید و هم اکنون صفوی در بخش مراقبت های ویژه به سر می برد.

میلاد لطیفی پس از این عمل موفقیت آمیز به سایت رادیو پارسی گفت : پزشک معالج بهنام ، این عمل را خوب و موفقیت آمیز توصیف کرده است از همه ی عزیزانی که بهنام صفوی را از دعاهایشان بی نصیب نگذاشتند سپاسگزاریم و قطعا لطف خداوند به خاطر همین دعاها در کنار زحمات تیم پزشکی همراه با روحیه ی بالای بهنام موجب بهبودی هر چه زودتر او خواهد شد .

لطیفی در ادامه گفت : باتوجه به صحبت کادر پزشکی بهنام صفوی تقریبا به هوش آمده است و فعلا باید در بخش مراقبت های ویژه بماند.

بهنام صفوی سال ۸۵ با انتشار قطعه تمنا خود را به جریان رسمی موسیقی پاپ ایران معرفی کرد که استقبال مردم از این اثر این انگیزه را در او ایجاد کرد که دو سال بعد از انتشار این قطعه آلبوم عشق من باش را در بازار موسیقی منتشر کند . او در سال ۹۱ آلبوم آرامش و در سال ۹۳ آلبوم «فوق العاده» را روانه بازار موسیقی کرد . برگزاری کنسرت های مختلف داخلی و خارجی و همچنین تولید چندین تک آهنگ از جمله فعالیت‌های این خواننده در حوزه موسیقی است.

پایگاه خبری رادیو پارسی” آرزوی سلامتی و تندرستی برای این خواننده محجوب موسیقی پاپ کشورمان دارد.

 

۱۱۳۸۰۹۳۵_۱۶۵۶۶۷۴۶۴۴۵۶۳۷۸۴_۶۵۹۲۸۳۷۲۹_n

 

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید