طهران ، غرق در سکوت بابک جهانبخش

اشتراک گذاری :
بابک جهانبخش-7

 

به گزارش رادیو پارسی ، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران شبی متفاوت را به خود دید، هوادارانی که آمده بودند تا بار دیگر ضمن هم صدایی با خواننده محبوبشان شب خاطره انگیز دیگری را برای خود رقم بزنند.
این کنسرت مثل دفعات قبل به همت شرکت اکسیرنوین با مدیریت محمدرضا خانزاده برگزار شد.
قبل از شروع اولین اجرا «بابک ریاحی پور»، «رضا تاجبخش»، «انوشیروان تقوی»، «بهنام حکیم»، «مسعود همایونی»، «مهران فرشباف»، «نیما حمیدی» و «کسری خدیور» به روی صحنه آمدند.
خواننده ای که قول کنسرتی متفاوت را به هوادارانش داده بود، با اجرای آهنگ «پناهم بده» که با تنظیم جدید همراه بود، برنامه خود را آغاز کرد و  سپس قطعه مدار بی قراری را با انرژی هرچه بیشتر تقدیم هوادارانش کرد.
-اولین مهمانی که جهانبخش به معرفی آن پرداخت، کامران رسولزاده بود که با تشویق پرشور حاضرین در سالن همراه بود. سپس جهانبخش شروع به اجرای قطعه ی “تو چشم های منی” کرد که با همخوانی هوادارانش همراه بود.
 
 پس از این قطعه بابک جهانبخش به سراغ قطعات قدیمی خود و خاطره بازی با هواداران خود پرداخت که با استقبال خوبی از جانب حاضرین در سالن روبه رو شد.

 قطعاتی چون باید عذاب ،دوست دارم، دلتنگی، اکسیژن، صدای عشق، به کسی چه (Remix)، اعتراف، رویای شیرین، ایده آل، منو نگاه کن، چی شده، مثل همه، سکوت، طهران ، برف و منو بارون اجرا شد.

 

حواشی کنسرت

 

– حاضرین در سالن چندین بار پیاپی جهانبخش را با جمله ی “بابک دوست داریم” تشویق کردند که جهانبخش هر بار به این ابراز احساسات پاسخ میداد.
 
– قبل از اجرای قطعه «من و بارون» جهانبخش از حاضرین در سالن خواست تا با نور گوشی های خود، سالن را ستاره بارون کنند که جلوه ی بسیار زیبایی به سالن بخشید.

–جهانبخش قبل از اجرای قطعه ی ایده آل، گفت این قطعه را برای پسرش خوانده که بعد از اجرای ای قطعه، حاضرین در سالن یکصدا، “آرتا” پسر بابک جهانبخش را صدا زدند.

–صدای همخوانی هواداران بابک در قطعات اکسیژن، چی شده، سکوت و برف به قدری بالا بود، که جهانبخش با خنده ی همیشگی خود نطاره ی این همخوانی بود.

–طراحی صحنه و دکور نیز همانند کنسرت بهمن ماه جهانبخش بود و تغییری در آن دیده نمیشد.

–مشکل در صدابرداری سالن، نقطه ضعف این شب بود که کمتر کسی متوجه آن نشد.
 
– از مهمانانی که به کنسرت جهانبخش آمده بودند می توان به کامران رسولزاده ، نفیسه روشن و پیام هوشمند اشاره کرد، شما در ادامه میتوانید عکس های این کنسرت را از نگاه «احسان مهری» تماشا کنید ;

 

 

 

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده: عرفان نورافکن

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید