صدای سیروان خسروی در آمد !

اشتراک گذاری :
اعتراض سیروان خسروی

به گزارش رادیو پارسی ، شب گذشته طی اعلامیه از سوی حمید رضا نوربخش مدیر سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر اعلام شد که سالار عقیلی اجازه حضور در جشنواره فجر را دارد و از جشنواره فجر حذف نشده است که پس از گذشت ۲۴ ساعت سیروان خسروی به این بیانیه واکنش نشان داد.

 سیروان خسروی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان پس از اعلام حضور «سالار عقیلی» در جشنواره فجر به این اقدام اخیر خانه موسیقی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واکنش نشان داد و یک یادداشتی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

 

این یادداشت که به ممنوع الکاری «زانیار خسروی» پرداخته است به شرح زیر است ;

 

رییس سی و یکمین دوره جشنواره موسیقی فجر از بازگشت «سالار عقیلی» به جدول اجراهای جشنواره‌ی موسیقی فجر خبر داد و اعلام کرد که این خواننده موسیقی سنتی همراه با گروه موسیقی «وزیری» در همان روز اعلام شده به اجرای برنامه خواهد پرداخت. “


بعد از حواشی به وجود آمده درباره‌ی این خواننده، کمیته‌ی نظارت بر جشنواره اعلام کرد که شرایط برای حضور ایشان در جشنواره فراهم نیست؛ اما با توجه به اینکه او خواننده‌ی شناخته شده‌ای است و در این مدت خدمات بسیاری نیز انجام داده‌ است، من و دیگر مسوؤلان جشنواره تمامی تلاش خود را انجام دادیم تا ایشان به جدول جشنواره بازگردند.»

بیش از ٣ ماه از ممنوعیت فعالیت برادرم به اتهام همکارى با سایت رادیو جوان گذشته است ! منظور از همکارى ، استفاده بدون اجازه این سایت از آهنگهاى برادرم و تمامى خوانندگان پاپ و سنتى مجاز کشور است. به چه حقى فقط زانیار خسروى باید شامل این ممنوعیت باشد؟ اگر این اتهام ثابت نشده و پوچ باید منجر به ممنوع الفالیت شدن شود ، باید تمامى خوانندگان مجاز کشور شامل این ممنوعیت شوند.


جناب آقاى جنتى ، وزیر محترم ارشاد ؛


در ابتداى پاییز که تمامى خواننده هاى مطرح پاپ کشور ممنوع الفعالیت بودند ایا واکنشى به این موضوع نشان دادید؟ حتى اگر این موضوع شایعه اى بیش نبود آیا فکر نمیکنید نیازمند دخالت و اظهار نظر رسمى شما ، به عنوان بلندپایه ترین مقام دولتى کشور در امر هنر بود؟
چگونه است که در مورد آقاى سالار عقیلى که براى چندمین بار ، آگاهانه خلاف خط قرمزهاى بسیار مشخصِ نظام از جمله موضوع حجاب و مصاحبه با شبکه هاى ماهواره اى معاند عمل کرده اند ، سریعا و شخصا واکنش نشان داده اید؟ نکته جالب این است که هیچ اظهار ندامتى نیز از سوى ایشان انجام نشده ولى با اینکه خوانندگان پاپ طى یک نامه رسمى و سرگشاده از شخص رییس جمهور و شما تقاضاى دادخواهى کردند ، هیچگونه واکنشى نشان ندادید.
چرا باید امثال سالار عقیلى ها از چنین مصونیتى برخوردار باشند که طبق قانون کشور فرانسه با آنها برخورد شود و با امثال زانیار خسروى ها نه طبق قوانین کشور عزیزمان ، بلکه طبق سلیقه مسوولین رفتار شود؟
حقایق ناگفته ، بسیار بیشتر از این چند سطر بوده و هست.
منتظر پاسخ صریح و سریع مسوولین در این مورد هستم.


سیروان خسروى


پینوشت : بدلیل اینکه دوست ندارم صفحه شخصیم را به این حرفها آلوده کنم این پُست را پس از ٢ روز پاک خواهم کرد.


#تبعیض #قانون #بیقانونى

 

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

5 دیدگاه

  1. سحر ۱۰ شهریور, ۱۳۹۵ \ق٫ظ\۳۱ ۰۹:۵۵ Reply

    آقای مطرب خودتم تو موسیقی اضافی هستی تا چه برسه به داداشت…خودت خوب میدونی چطوری داری با عوامفریبی مردم با آثار ضعیفت که با یک رایانه شخصی هم میتوان ساخت پول جمع میکنی…

پاسخ دهید