صدای سیروان خسروی در آمد !

اشتراک گذاری :
اعتراض سیروان خسروی

به گزارش رادیو پارسی ، شب گذشته طی اعلامیه از سوی حمید رضا نوربخش مدیر سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر اعلام شد که سالار عقیلی اجازه حضور در جشنواره فجر را دارد و از جشنواره فجر حذف نشده است که پس از گذشت ۲۴ ساعت سیروان خسروی به این بیانیه واکنش نشان داد.

 سیروان خسروی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان پس از اعلام حضور «سالار عقیلی» در جشنواره فجر به این اقدام اخیر خانه موسیقی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی واکنش نشان داد و یک یادداشتی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

 

این یادداشت که به ممنوع الکاری «زانیار خسروی» پرداخته است به شرح زیر است ;

 

رییس سی و یکمین دوره جشنواره موسیقی فجر از بازگشت «سالار عقیلی» به جدول اجراهای جشنواره‌ی موسیقی فجر خبر داد و اعلام کرد که این خواننده موسیقی سنتی همراه با گروه موسیقی «وزیری» در همان روز اعلام شده به اجرای برنامه خواهد پرداخت. “


بعد از حواشی به وجود آمده درباره‌ی این خواننده، کمیته‌ی نظارت بر جشنواره اعلام کرد که شرایط برای حضور ایشان در جشنواره فراهم نیست؛ اما با توجه به اینکه او خواننده‌ی شناخته شده‌ای است و در این مدت خدمات بسیاری نیز انجام داده‌ است، من و دیگر مسوؤلان جشنواره تمامی تلاش خود را انجام دادیم تا ایشان به جدول جشنواره بازگردند.»

بيش از ٣ ماه از ممنوعيت فعاليت برادرم به اتهام همكارى با سايت راديو جوان گذشته است ! منظور از همكارى ، استفاده بدون اجازه اين سايت از آهنگهاى برادرم و تمامى خوانندگان پاپ و سنتى مجاز كشور است. به چه حقى فقط زانيار خسروى بايد شامل اين ممنوعيت باشد؟ اگر اين اتهام ثابت نشده و پوچ بايد منجر به ممنوع الفاليت شدن شود ، بايد تمامى خوانندگان مجاز كشور شامل اين ممنوعيت شوند.


جناب آقاى جنتى ، وزير محترم ارشاد ؛


در ابتداى پاييز كه تمامى خواننده هاى مطرح پاپ كشور ممنوع الفعاليت بودند ايا واكنشى به اين موضوع نشان داديد؟ حتى اگر اين موضوع شايعه اى بيش نبود آيا فكر نميكنيد نيازمند دخالت و اظهار نظر رسمى شما ، به عنوان بلندپايه ترين مقام دولتى كشور در امر هنر بود؟
چگونه است كه در مورد آقاى سالار عقيلى كه براى چندمين بار ، آگاهانه خلاف خط قرمزهاى بسيار مشخصِ نظام از جمله موضوع حجاب و مصاحبه با شبكه هاى ماهواره اى معاند عمل كرده اند ، سريعا و شخصا واكنش نشان داده ايد؟ نكته جالب اين است كه هيچ اظهار ندامتى نيز از سوى ايشان انجام نشده ولى با اينكه خوانندگان پاپ طى يك نامه رسمى و سرگشاده از شخص رييس جمهور و شما تقاضاى دادخواهى كردند ، هيچگونه واكنشى نشان نداديد.
چرا بايد امثال سالار عقيلى ها از چنين مصونيتى برخوردار باشند كه طبق قانون كشور فرانسه با آنها برخورد شود و با امثال زانيار خسروى ها نه طبق قوانين كشور عزيزمان ، بلكه طبق سليقه مسوولين رفتار شود؟
حقايق ناگفته ، بسيار بيشتر از اين چند سطر بوده و هست.
منتظر پاسخ صريح و سريع مسوولين در اين مورد هستم.


سيروان خسروى


پينوشت : بدليل اينكه دوست ندارم صفحه شخصيم را به اين حرفها آلوده كنم اين پُست را پس از ٢ روز پاك خواهم كرد.


#تبعيض #قانون #بيقانونى

 

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

5 دیدگاه

  1. خان داداش 30 ژانویه, 2016 at 09:24 Reply

    midonid badbakhtie ma az koja shoro mish az unja ke chon hamash ta alan ye nafar ro bozor va sambol kardim nemitunim zaminesh bezanim

  2. سحر 31 آگوست, 2016 at 09:55 Reply

    آقای مطرب خودتم تو موسیقی اضافی هستی تا چه برسه به داداشت…خودت خوب میدونی چطوری داری با عوامفریبی مردم با آثار ضعیفت که با یک رایانه شخصی هم میتوان ساخت پول جمع میکنی…

پاسخ دهید