شکوهی «تا نفس هست» را به روی صحنه برد

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی  : به گزارش خبرنگار موسیقی رادیو پارسی،این کنسرت نیز مانند سایر کنسرت ها با ۴۵ دقیقه تاخیر آغاز شد که پیش از آن موزیک ویدیو قطعه «تا نفس هست » برای مخاطبین حاضر در سالن به نمایش در آمد.

شهرام شکوهی با قطعه « دلتنگم» به روی صحنه آمد و بعد از سلام و احوالپرسی با هواداران خود به اجرای قطعه «توبه شکستم» پرداخت.

در ادامه گفت : امروزچهل و چهارمین کنسرتم را در تهران به روی صحنه بردم و خیلی از این اتفاق خوشحالم و بعد از آن به معرفی بابک جهانبخش  خواننده قطعه طهران کرد که این معرفی با تشویق مداوم جهانبخش همراه بود.

«جان خسته» ، «اسیر عشق» ، «یاد تو افتادم» و قطعه «رسوا»  قطعاتی بود که شکوهی در ادامه اجرا کرد و هواداران خود را در سالن میلاد متحیر کرد.

بعد از آن شکوهی به اجرای محبوب ترین قطعه خود به نام مدارا پرداخت که این قطعه توانست جو خوبی را به سالن میلاد ببخشد و مورد استقبال هوادارانش قرار گرفت.«ای دل نرو»، «وای از هوس»، «من و تو» ، «سراپا عشق» ، «اسیری»، «انگیزه»، «یادت رفته»، «امان از تو»، «این رسم کجاست» از دیگر قطعاتی بود که شکوهی در ادامه اجرا کرد و با قطعه و «دل دیوونه» به ۲ سانس شب با شکوه خود پایان داد.

عادل فلاح(کیبورد) ، رامبد رفعت(گیتار بیس) ،میلاد شهابی(گیتار) ، نیما وفایی (درام) ،مهدی پاشا(پرکاشن) ، عماد لاریجانی(کیبورد) و امیر حسین کاشانیان (نوازنده گیتار و رهبر ارکستر) نیز اعضای ارکستر شکوهی بودند.

پویا امینی،احمد پور مخبر،محمدرضا خانزاده و بابک جهانبخش میهمانان ویژه این کنسرت بودند.

این کنسرت به همت شرکت فرهنگی هنری اکسیر نوین به مدیریت محمدرضا خانزاده برگزار شد و شما میتوانید در ادامه عکس های این کنسرت را از نگاه امیر حسن کی نژاد تماشا کنید :

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید