شهریار مسرور از اجرا در جشنواره فجر گفت

اخبار جدید | موسیقی

شهریار مسرور خواننده سبک بلوز درباره اجرای خود در سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر گفت: امسال خوشحالم که برای اولین بار در جشنواره موسیقی فجر به همراه گروه ارکسترم حضور دارم. به نظرم جشنواره موسیقی فجر امسال برخلاف سال‌های دیگر تکان خورده و با اضافه کردن بخش جدید توانسته اتفاق خوبی را رقم بزند. 

این خواننده ادامه داد: مدت اجرا ۴۰ دقیقه تخمین زده شده و به همین خاطر تنها می‌توانیم هشت قطعه به نام‌های بیدار، باهم و یکصدا، ماه آبی، تنهایی، بی‌قرار، تهران و دو کار انگلیسی اجرا کنیم.

وی افزود: در این اجرا همراه با علیرضا شمس اسکندری، آرین کشیشی ، فؤاد اله قمشه‌ای و فرشاد نجاتی روی صحنه خواهیم رفت.

مسرور در ادامه سخنانش گفت: همان‌طور که پیش‌تر گفتم از حضورمان در جشنواره فجر و بها دادن به این شکل از موسیقی خیلی خوشحالم. به نظر من موسیقی ما باید در کنار موسیقی‌های پاپ و سنتی قرار گرفته و به همان اندازه به آن توجه داده شود. این شکل از موسیقی در کنار موسیقی‌های دیگر در کفه ترازو نباید سبک‌تر باشد.

او همچنین تصریح کرد: در زمانه‌ای که موسیقی پاپ دچار تکرار شده باید به گروه‌های اینچنینی توجه داشت. من زمانی که به جدول امسال نگاه می‌کردم شاهد حضور بهترین‌های این عرصه بودم و چه بهتر که موسیقی خوب در این برهه زمانی به گوش مردم برسد. در کل اقدام خوبی صورت گرفته و جای تقدیر دارد.

گروه شهریار مسرور روز ۲۵ بهمن‌ماه ساعت ۲۱ در فرهنگسرای ارسباران روی صحنه خواهد رفت.

 

 

 

 

منبع : هنر آنلاین

نویسنده : آرمین اسرافیلی

آرمین اسرافیلی

آرمین اسرافیلی هستم خبرنگار رسانه که چندی است به دنیای موسیقی آمده ام .. گاهی مینویسم که شاید قلم من دلهره هایم را راحت تر از زبانم بیان کند ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *