شهاب حسینی زودتر عذرخواهی کند

اشتراک گذاری :
شهاب حسینی باید عذرخواهی کند

فریور خراباتی نویسنده طنز پرداز سرشناس در جدیدترین یادداشت خود در روزنامه آرمان نسبت به هتاکی هفته نامه «یالثارات» واکنش نشان داد و با نگاهی طنز به انتقاد از آن پرداخت.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ، فریور خراباتی در این یادداشت آورده است:

سلام شهاب حسینی، حالت خوب است؟ ردیفی؟ روبه‌راهی؟ شهاب جان آخرین پست اینستاگرام شما را خواندیم و لذت…نه! لذت نبردیم(به ما چه؟ ما سر خیاریم یا ته خیار؟).

شهاب خان امیدوارم تا زمانی که این یادداشت منتشر می شود صحبت های خود را تکذیب کنید تا خیال ما راحت شود.جناب آقای شهاب حسینی پاسخ اینستاگرامی شما را به دقت خواندم و در شگفت ماندم که چرا یک نفر به جنابعالی نگفت که این پاسخ را یا ننویسید یا حالا که نوشتید آن را داخل کمد قایم کنید یا اصلا ننویسید و توی دلتان این حرف‌ها را بزنید.حالا یک جریده ای آمده و یک عده هنرمند را«فلان» خطاب کرده، مگر در برنامه هفت و پیش از انتشار این نشریه اساتید فراستی و افخمی از این اصطلاح استفاده نکرده اند؟ چرا آن زمان واکنش نشان ندادید؟

مطالب مرتبط: چرا اسم فیلم باید دختر باشد؟

بیانیه خانه سینما علیه یالثارات: می‌خواهند حاکمیت و مردم از جامعه هنری دور شوند!

شهاب جان! عزیز من(صمیمی شدیم!) زمانی که مهم ترین برنامه نقد سینمایی تلویزیون از چنین ادبیاتی استفاده می کند اینطوری می شود که دیگر راهی برای نجات دیگران باقی نمی ماند و آنها نیز همین کاری را می کنند که آنها می کنند(واضح گفتم؟ ضمیرها را متوجه شدی؟).شهاب جان حسینی تمام مشکلاتی که ما امروز گرفتار آن هستیم و این ادبیاتی که یک عده در قبال هنرمندان استفاده می‌کنند، برمی گردد به جایزه ای که شما در جشنواره کن گرفتید! اصغر فرهادی خودش کم بود، تو را هم با خودش به کن برد تا جایزه بگیری و این اتفاقات رخ دهند.حال که هنرمندان شرکت کننده در یک جشن داخلی (مراسم حافظ) را چنین خطاب می کنند، در نظر بگیر شما که به آن فستیوال کذایی رفته اید را داخل دل شان چه خطاب کرده اند.

در رادیوپارسی بخوانید: افتخار آفرینانِ «جشنواره کن» با نخل های طلا آمدند

شهاب حسینی ما که از بازگشت اصغر فرهادی به آغوش ملت ناامید شده‌ایم اما شما جوان هستید، نباید اسیر این صحنه پردازی های خطرناک شوید و با حضور در جشنواره‌های بی ارزشی چون«کن» آبروی کشور را در سطح جهانی ببرید.به نظر، شما باید مشاور خود را عوض کنید و از اصغر فرهادی دور شوید و در چنین مواقعی اگر سوالی دارید از بزرگ‌ترها و پیشکسوتان سینما مانند جواد شمقدری و ده نمکی سوال کنید تا شما را درست و اساسی و تمام قد و همه جوره راهنمایی کنند.به نظرم تا دیر نشده پست اینستاگرامی خود را پاک کرده و از بزرگان سینمای کشور خصوصا از جواد شمقدری خیلی عذرخواهی کنید، سر راه یک جعبه شیرینی هم بخرید و به منزل آقای فراستی ببرید، زنگ خانه شان را هم نزنید، شیرینی را پشت در خانه گذاشته و روی آن بنویسید«ارادتمند شما، با اجازه و با عرض شرمندگی، قول می‌دم دیگه تکرار نشه، روم به دیوار، شهاب حسینی!»

 

منبع: روزنامه آرمان

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید