شروع شیمی درمانی بهنام صفوی

121
0
اشتراک گذاری :

رادیو پارسی _ آرمین اسرافیلی : شروع شیمی درمانی بهنام صفوی خواننده پر طرفدار موسیقی پا کشورمان همه را شگفت زده و ناراحت کرد .

بهنام صفوی که به تازگی از عمل جراحی موفق بیرون آمده بود خیلی ها گمان کردند که دیگر تمام شد اما او دیروز عصر به بیمارستان رفت تا برای عملیات پرتودرمانی از سرش قالب گرفته شود که در تصاویر هم می بینید. همین مساله، نگرانی ها را بیشتر کرد. برای پاسخ به پرسش ها و شایعات حول و حوش بیماری بهنام صفوی، بهترین فرد، میلاد لطیفی دوست صمیمی اوست تا از نگرانی های مخاطبان صفوی سخن بگوید. لطیفی در این باره گفت: «بهنام صفوی پس از جراحی و بعد از گرفتن جواب تمام آزمایشات و جواب پاتولوژی تومور با تصمیم پزشک معالج خود دکتر عارف پوردوره پرتو درمانی را آغاز خواهد کرد.»

لطیفی درباره وضعیت این روزهای تومور و موقعیت بهنام بعد از عمل هم گفت:« این توده خیلی پیش آگاهی خوبی نشان نداده. تمام تمرکز تیم معالج بهنام در درجه اول جلوگیری از رشد دوباره توده بوده و در آینده هم تلاش شان برای از بین بردن تمام ریشه های و پاهای احتمالی موجود خواهد بود.»

پزشک معالج صفوی اعلام کرد از شنبه هفته آینده باید به مدت یک ماه هر روز شیمی درمانی شود که البته آمار خیلی بالایی است و معمولا شیمی درمانی ها هفته ای یکبار انجام میگیرد که این موضوع جدیت بیماری بهنام صفوی را نشان میدهد

لطیفی در این باره خطاب به علاقه مندان و دوستان بهنام صفوی گفت: «طبیعتا این روزها ما ومهم تر از همه، خانواده بهنام همه تلاشمان را برای فراهم کردن یک محیط آرام و کم تنش و بالا بردن روحیه و قوای جسمی بهنام به کار می گیریم . چون سرحال بودن او در این مرحله اهمیت زیادی دارد. فقط خواهش می کنم با صبر و شکیبایی ، دعا و انرژی که به سوی بهنام و ما می فرستید، ما را همراهی کنید. لطفا به شایعات توجه نکنید و خواهش می کنم خبرهای ما را از صفحات رسمی خودمان پیگیر باشید.»

رادیو پارسی صمیمانه برای بهبود بهنام صفوی عزیز آرزوی سلامتی دارد

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید