شب پرواز مهدی مدرس در سالن میلاد

55
0
اشتراک گذاری :
شب پرواز مهدی مدرس در سالن میلاد

مهدی مدرس خواننده جوان موسیقی پاپ کشومان شب گذشته در سالن میلاد نمایشگاه به روی صحنه رفت و به اجرای برنامه پرداخت.
در ابتدا تمام اعضای بند با لباس های کادر پرواز وارد صحنه شدند، و خود مدرس هم با لباس و کلاه و عینک خلبانی روی سن آمد.
به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ، مدرس در این کنسرت قطعاتی مانند: خوابم نمی بره، یه دیوونه، رویایی،پرواز، نرو، احساس ، پای پیاده، واسه برگشتنت دیره، کار خدا،روزهای سرد ، شب خیالی را اجرا کرد و با قطعه ی خداحافظی از مردم خداحافظی کرد..

SAM_0178
او که از همان لحظات اول هوادارانش را با نوع پوشش خود و اعضای بندش غافلگیر کرده بود در ادامه هم سورپرایزهای دیگری برای طرفدارانش داشت.
در اواسط کنسرت وی برای طرفدارانش قطعه ی جدید و پخش نشده ای را خواند و پس از معرفی فرزاد فرزین و با استقبال و درخواست مخاطبین برای اجرای دو نفره ی آن ها، قطعه ی پای پیاده را با همراهی فرزاد فرزین اجرا کرد.
و در انتهای کنسرت قطعه ی معروف برگشت مژگان(عارف) را بازخوانی کرد.
از نکات قابل توجه این کنسرت حضور سعید خاکی نوازنده ی ۵ساله ی سازهای کوبه ای و پرکاشن به عنوان نوازنده ی مهمان بود!
این کنسرت میهمان های ویژه ای هم داشت که نظاره گر این برنامه بودند: فرزاد فرزین،محمدرضا مقدم،افشین کریمی ، محمد زارع، گلشید بهرایی، هومن سزاوار،مجتبی کبیری،امیرحسین اویسی، مهشادعرب، مهتاب رخساری ، مسعود مفیدی ، مهرشاد مولایی ،امیرعباس حسن زاده، حمیدرضا قلی پور ،مهروز ساعی ،مهران مستی ،نریمان ، فرزاد گل سفیدی ،غزل عبدی ، میثاق معمارزاده ،علی حماسیان ،پندار اکبری ،حمیدشفیع زاده آرش ظلی پور،وحید شیخ زاده ،شاهین طاها، محمد سلیمی ،لیلا برخورداری و لیلا مهاجرانی بود.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید