شاهد سماع آسمان باشید

اشتراک گذاری :

گروه موسیقی کوبه ای «هوران» به سرپرستی بهروز قهاری با ترکیبی از سازهای کوبه ای و زهی هفدهم مهرماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار خواهد کرد.

در این کنسرت که  سماع آسمان نام گرفته است چند قطعه موسیقایی با استفاده از اشعار مولانا و آهنگسازی میلاد، رضا و بهروز قهاری برای علاقه‌مندان ارائه می شود و تلفیق سازهای الکترونیک با سازهای کوبه ای و زهی با همراهی بیش از بیست نوازنده از ویژگی های کنسرت موسیقی گروه «هوران» خواهد بود.

گروه «هوران» در این برنامه به اجرای سازهای کوبه‌ ای نظیر داربوکا ، دف ، تمبک ، دهل ، دمام ، جیمبی ، تومبا و سازهای پرکاشن خواهند پرداخت . همچنین سازهای دیگری نظیر گیتار، گیتار بیس، دیوان، کنترباس، ویلون آلتو، ویلون و دی جی ری دو از جمله برخی از سازهایی است که در این برنامه  نواخته خواهد شد ضمن اینکه بهرام مهربخش نوازنده پیشکسوت نی انبان نیز در یک قطعه به عنوان نوازنده مهمان حضور خواهد داشت.

گروه «هوران از سال ۸۲ فعالیت خود را با محوریت دف نوازی آغاز کرده است. این گروه در سال ۸۳ با تغییرات سازی در زمره گروه‌های کوبه‌ای قرار گرفت و فعالیت جدید خود را دنبال کرد که تاکنون جوایز متعددی را از جشنواره موسیقی کشوری دریافت کرده است.

علاقمندان میتوانند برای تهیه بلیت این کنسرت به سایت ایران کنسرت مراجعه و نسبت به دریافت بلیت اقدام نمایند.

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید