سینمایی «فرشته» به اسپانیا رفت

اشتراک گذاری :
فیلم سینمایی فرشته به جشنواره اسپانیا رفت

فیلم سینمایی «فرشته» به کارگردانی حسن آخوندپور  که تولید مرکز صدا و سیمای خراسان رضوی است به جشنواره ماربلای اسپانیا راه یافت.

به گزارش رسانه هنز رادیو پارسی، حسن آخوند پور در دومین حضور بین المللی خود پس از حضور در جشنواره کن به بهانه اکران فیلم «باهر»، با فیلم بلند داستانی «فرشته» به تهیه کنندگی ابراهیم اصغری در یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم ماربلای اسپانیا حضور خواهد داشت.

این فیلم از ششم مهرماه در بخش مسابقه اصلی فستیوال ماربلای اسپانیا به نمایش درخواهد آمد.

در فیلم سینمایی «فرشته» بازیگرانی چون: الهه شه پرست، ندا کوهی، روشنک سه قلعه گی ،امیر محاسبتی ، احسان ابراهیمی ، امیر حسین رفیعا و…  ایفای نقش میکنند، «فرشته» مضمونی اجتماعی دارد و خانواده ای را نشان می دهد که مشکلات اقتصادی گریبانگیر آنهاست و …

فیلم داستانی «فرشته»  همچنین اثر برگزیده جشنواره های رضوی و یاس بوده است و در هر دو جشنواره عنوان بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه، کارگردانی و طراحی لباس و صحنه را از آن خود کرده است.

حسین آخوندپور کارگردان «فرشته» هم اکنون، فیلم کوتاه «باهر» که لقب گران ترین فیلم کوتاه سینمای ایران را دارد با بازی مهتاب کرامتی و مانی حقیقی پس از نمایش در جشنواره کن در گروه «هنر و تجربه» اکران است.

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید