«سیامک رفیعی» بر اثر سکته قلبی درگذشت

اخبار جدید | موسیقی

انتشار خبر درگذشت یکی از نوازندگان باسابقه کشور، اهالی موسیقی و خصوصا صنف نوازندگان را در بهت فرو برد. «سیامک رفیعی» صبح روز چهارشنبه ۲۸ بهمن بر اثر سکته قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد و آخرین نت زندگی را نواخت. این نوازنده چیره‌دست گیتار فلامنکو پس از مدتی اقامت در خارج کشور چندی پیش وارد ایران شده بود. او در طول این مدت فعالیت‌های موسیقایی خود را از سر گرفته بود و با سایر موزیسین‌ها همکاری می‌کرد اما خواست خداوند اینگونه شد که نوای ساز سیامک رفیعی خاموش شود.

این نوازنده کهنه‌کار سابقه همکاری با موزیسین‌های زیادی را داشت و در کنسرت‌های متعددی از جمله چند اجرا با «سعید شهروز» حضور پیدا کرده بود. از او آلبوم بی‌کلامی به نام «رقص آتش و آب» هم به یادگار مانده است. این اثر از سوی نشر «هم آواز آهنگ» منتشر شد و آهنگسازی و تنظیم قطعات توسط خود سیامک رفیعی انجام شده بود.

وقوع این ضایعه اسف‌بار را به بازماندگان آن مرحوم و اهالی موسیقی تسلیت می‌گوییم و برای روح سیامک رفیعی از خداوند متعال علو درجات را مسألت داریم.

 

 

 

 

منبع: موسیقی ما

نكيسا الوندي

علاقه به موسيقي يك ميراث خانوادگي بود و علاقه به قلم به دستي از وقتي قوت گرفت كه به جاي محاسبه و علوم، همچنان ادبيات فقط مي فهميدم و كم كم شدم حال حاضرم.استعداد موجود رو مديون دستي هستم كه قلم رو شناخت و مغزي كه تراوشاتش من را براي ارتقاء سطح كيفي موسيقي و مطبوعات خاكم مصمم كرد.از سال ٩١ در حوزه ي رسانه فعالم و از رشد و بلوغ فكري و اجتماعيم در اين حيطه خوشحال.با اميد به اينكه امواج اين بلوغ هنري از ما به ملتي و نسلي و قشري انتقال پيدا كند و مهم بماند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *