سریال Westworld با پشت سر گذاشتن Game of Thrones رکوردشکنی کرد!

اشتراک گذاری :
سریال westworld

سریال جذاب و تماشایی سبک معمایی علمی‌تخیلی Westworld، به‌مدت دو ماه از شبکه HBO پخش شد و به نظر می‌رسد که توانسته در این‌مدت، رکوردهای متعددی در زمینه تعداد بیننده را جابه‌جا کند و خود را بالاتر از سریال ستایش‌شده‌ای چون بازی تاج و تخت (Game of Thrones) ببیند. با رادیو پارسی و جزییات این خبر جالب همراه باشید.

سریال westworld

قسمت پایانی فصل اول سریال Westworld روز یکشنبه ۴ دسامبر (۱۴ آذر) از شبکه HBO به روی آنتن رفت. حال طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده است، دو میلیون و دویست هزار نفر بیننده این قسمت را در زمان پخش از شبکه HBO تماشا کرده‌اند که نسبت به قسمت گذشته شاهد رشد ۷ درصدی تعداد بیننده بودیم. همچنین با احتساب شبکه‌های آنلاین استریم HBO Go و Now، حدود سه میلیون و ششصد هزار نفر این قسمت را تماشا کرده‌اند که حدود ۵ درصد بیشتر از قسمت نهم است.

سریال westworld

واخر ماه آبان بود که شبکه HBO از تمدید سریال Westworld برای فصل دوم خبر داد. فصل دوم این سریال در ۱۰ قسمت قرار است ساخته شود و انتظار می‌رود در اواخر سال ۲۰۱۷ یا اوایل سال ۲۰۱۸ از شبکه HBO پخش شود. شبکه HBO هنوز جزئیاتی از داستان و اتفاقاتی که قرار است در فصل دوم سریال Westworld رخ دهد، منتشر نکرده است، اما جاناتان نولان به تازگی اطلاعاتی از آنچه که بینندگان می‌توانند انتظار دیدن آن را داشته باشند، به اشتراک گذاشته است.

 

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید