برای دومین بار سامان جلیلی در تهران به روی صحنه رفت

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی : سامان جلیلی خواننده جوان و خوش صدای قطعه “تمومش کن” برای دومین بار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

در ابتدا با ورود نوازندگان قطعه “حالم بده” اجرا شد و پس از آن به سلام و احوال پرسی با هوادارانش پرداخت.

در ادامه قطعاتی چون “بهونه”، “تکرار” و “تردید” اجرا شد. سامان جلیلی درباره قطعه بهونه گفت: این قطعه جز اولین کارهای من است که بسیار شنیده شد و اگر این قطعه نبود شاید اصلا خواننده نمی شدم.

“خنده های تو” ، “دوست دارم” و “خیال” قطعاتی بودند که در ادامه اجرا شد و حاضران به همراه جلیلی این قطعات را خواندند.

در ادامه اشاره کرد: چه چیز از این بهتر که شما عزیزان در کنار من می خوانید و خدا را شکر می کنم که شما اینجا حضور دارید و امیدوارم امشب همان سامانی باشم که انتظار دارید.

“سربه هوا” از دیگر قطعاتی بود که در کنسرت جلیلی اجرا شد اما زمان معرفی اعضای گروه رسیده است که برای معرفی گروه نوازنده ها بین هر معرفی قطعه “ریحان” توسط عرفان پاشا (نوازنده ویلن) و کیان دارات ( نوازنده باقلاما ) اجرا شد.

در ادامه نیز قطعه “تمومش کن” و “ستاره” برای اولین بار در کنسرت سامان جلیلی اجرا شد که مورد استقبال هواداران قرار گرفت.

“چی میشه”، “شعله دار” و “چشمای تو” از دیگر قطعاتی بودند که در کنسرت “سامان جلیلی” اجرا شد و در ادامه قطعات “بهونه ” و “دوست دارم”  توسط سامان جلیلی دوباره اجرا شد.

شهرام جلیلی،علی دانشفر و محسن افشانی از جمله میهمانان ویژه ای بودند که در سالن حضور داشتند.

در پایان لازم است از آقای محمدرضا خانزاده ( مدیر شرکت فرهنگی هنری اکسیر نوین ) و پوریا مطلبی (مدیر روبط عمومی اکسیر نوین ) برای همکاری با رادیو پارسی تشکر کنیم.

شما در ادامه میتوانید عکس های این کنسرت را از نگاه حسین صنیعی تماشا کنید:

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید