سالن میلاد غرق در هوای خونه شد

اشتراک گذاری :
کنسرت سامان جلیلی در تهران

به گزارش رادیو پارسی ، خواننده جوان و خوش آتیه موسیقی پاپ کشورمان در جدیدترین اجرای صحنه ای خود طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

خواننده آلبوم «پرتگاه» که چندی پیش قطعه جدید خود را به نام «نامه» منتشر کرده بود این قطعه را با اجرای این قطعه به روی صحنه آمد تا شبی شاد و خاطره انگیزی را برای هوادارانش رقم بزند.

«تکرار» ، «دست بردار» ، «هوای خونه» ، «وای دلم» ، «تمومش کن» ، «تپش» قطعاتی بودند که جلیلی در ادامه با هوادارانش همخوانی کرد.

سامان جلیلی پس از معرفی «سید شهرام جلیلی» ترانه سُرای خوب کشورمان قطعه «حرف دلم» را اجرا و پس از آن قطعات «ستاره» ، «چی میشه» ، «تورو دوست دارم» (با همخوانی حامد برادران) ، «قسم» ، «بهونه» و «دوست دارم» را اجرا کرد.

کیان دارات (نوازنده گیتار،باقلاما) ، بهادر فیروزبخت (نوازنده درام) ، مهیار منگنه چی (نوازنده کیبورد) ، بنیامین بیانی (نوازنده ساکسیفون) ، هیراد نیکنام (نوازنده گیتار) ، حسین امامی (نوازنده ویلون) ، حسین نریمانی (نوازنده گیتار بیس) و علی شاهعلی (نوازنده پرکاشن) به رهبری حامد برادران (نوازنده پیانو) نوازندگانی بودند که جلیلی را در این شب پرهیجان همراهی کردند.

«مسعود سعیدی» ، «امید علیجانی» ، «مسعود تقی زاده» ، «سید شهرام جلیلی» ، «محمد قیامتی» و «محمدرضا خانزاده» نیز میهمانان حاضر در کنسرت بودند.

لازم به ذکر است که این اولین اجرای دوسانسِ سامان جلیلی در تهران بود که مورد استقبال هواداران این خواننده نیز قرار گرفت و ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ نیز سامان جلیلی در شهرستان ایلام به روی صحنه خواهد رفت.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری «اکسیر نوین» به مدیریت و تهیه کنندگی «محمدرضا خانزاده» برگزار شد که در انتها باید از همکاری بی دریغشان با رسانه رادیو پارسی تشکر و قدردانی کرد.

شما در ادامه میتوانید عکس هایی از اجرای ارگانی سامان جلیلی در سالن میلاد را از نگاه  «احسان مهری» تماشا کنید ;

 

 

 

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده: حمید جان بزرگی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید