زمستان گرم بهنام صفوی در فتح البرز

اخبار جدید | ویژه

به گزارش رادیو پارسی ، این اجرا حاشیه های مردمی بسیاری داشت که از جمله آن ابراز خوشحالی بسیار حضار و طرفداران از سلامتی بهنام صفوی بود که خود بهنام صفوی نیز سلامتی اش را مرهون دعای مردم و لطف خداوند دانست و از مردم خواست تا به احترام خداوند نیز یک دقیقه دست بزنند و همچنین یادی از مرتضی پاشایی از سوی مردم شد که بهنام صفوی در میانه اجرا به یاد مرتضی پاشایی با تکنوازی گیتار به اجرای قطعه عید پرداخت. در ادامه بهنام صفوی به اجرای قطعات زیر پرداخت :
– تمنا ، حیف ، خدا ، عشق بی نظیر ، آرامش ، چقدر خوبه ، ای جان ، بی تو امشب ، بگو آره ، دلتنگتم ، دل خسته ، دست خودم نیست ، همین حوالی ، سوء تفاهم ،آشتی .
بهنام صفوی برای این کنسرت برای مردم کرج به قول مردم غافلگیری هایی داشت که از جمله آن نوازندگی گیتار در قطعات ” همین حوالی ” و ” سوء تفاهم ” و نواختن کیبرد در قطعات ” دل خسته ” و ” آشتی ” بود که تجربه بسیار شیرینی از موسیقی او بود.
اعضای ارکستر در این اجرا که بهنام صفوی را همراهی کرده بودند مازیار عالمی نوازنده درامز ، امیرعلی ماسوریان نوازنده گیتار بیس ، نریمان معصوم‌آبادی نوازنده گیتار الکتریک و اسپانیش ، دانیال طهماسبی نوازنده گیتار الکتریک ، عرفان پاشا نوازنده ویولن ، امیرحسین سالم نوازنده کیبرد ، طارق طریقت نوازنده پرکاشن و مرسل وطنی نوازنده کلارینت و ساکسفون بودند که از طرف مردم بسیار تشویق شدند.
و در پایان بهنام صفوی تشکر ویژه ای از آقایان علی اولیایی ، علی صالح نژاد ، میلاد لطیفی و محمد ابراهیمی کردند و این کنسرت با اجرای مجدد قطعه عشق من و همراهی خوب مردم پایان یافت.
در انتها تیم رادیو پارسی از سرکار خانم فراهانی بابت همکاری خوبشان با وجود تمامی مشکلات پیش آمده کمال تشکر را دارد که البته از طرف حضار نیز تشویق شدند.

 

سحر یاری

وقتی دلتنگی چیزی بجز موسیقی نمیتونه آدم رو آروم کنه ، شاید دلیلی که من رو سمت موسیقی سوق داد همین دلتنگی ها بود. سحر یاری هستم یک ساله که در عرصه هنر فعالیت میکنم و به این همکاری افتخار میکنم.

شما ممکن است این را هم بپسندید

2 پاسخ‌ها

  1. Hossein گفت:

    عکس های کنسرت بزرگ نمایش لود نمیشه ارور میده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *