زخمهایی که اشک علیرضا طلیسچی را درآورد

اخبار جدید | کنسرت ها | موسیقی

 

alireza-talischi-3

علیرضا طلیسچی ، خواننده تک آهنگ های قدیمی پاپ و آلبوم دقیقه هام برای اولین بار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.
به گزارش گروه موسیقی رسانه هنر رادیو پارسی ، علیرضا طلیسچی که نخستین اجرای صحنه ای خود را تجربه میکرد شبی احساسی را برای طرفداران خود رقم زد و علاوه بر قطعات آلبوم تک آهنگ هایی از سالهای ۸۸ را نیز اجرا کرد که در ادامه به آنها می پردازیم.

alireza-talischi-10
فاصله بین قطعات فرصتی برای گپ زدن علیرضا طلیسچی با طرفدارانش بود ، ” مرور خاطرات قدیمی برام جالبه ، زمانی که قطعه ها رو ساختم و همیشه اونموقع به چیزی که الان روبرومه فکر میکردم و الان برام غیر عادیه ” حرفهای این خواننده خوب بود که بغض نه چندان خوبی برای او به دنبال داشت و در انتهای اجرا پس از اینکه همراهی مردم را خواستار شد گفت ” آهنگ های سختی ساختم ، اجراشون سخته ” اما در مجموع به عنوان کنسرت اول اجرای قابل قبولی بود.

alireza-talischi-20
قطعات زیادی برای این کنسرت انتخاب شده بود که با استقبال حاضرین در سالن روبرو شد ، ” حقمه ” قطعه ابتدایی بود که علیرضا طلیسچی حق داشتن این استیج و طرفداران را با آن اثبات کرد ، ادامه ریتم شاد اجرای ” منو دریاب ” را در پی داشت که انرژی سالن را چند برابر کرد و اما روند اجرای قطعات آلبوم ادامه دار بود و ” اتفاقی دیدمت ” انتخاب بعدی برای اجرا بود و ور پایان قطعه خوشحالی علیرضا طلیسچی از این بود که هنگام اجرا اشکش در نیامده و با قطعه اصلی آلبومش یعنی ” دقیقه ها ” همچنین ” وقتی هستی ” اجراها را ادامه داد و اما پس از صحبت های احساسی که بالا اشاره کردیم وقت آن بود که اشک درنیامده سر قطعه اتفاقی دیدنت را در اولین تک آهنگ اجرا شده ببینیم ، ” زخمای من “تک آهنگ زیبایی که بعد از آلبوم دقیقه هام منتشر شد از درخشان ترین اجراها بود که با اشکهای علیرضا طلیسچی همراه شد و ” رد داده بودی ” و ” به خودم بد کردم ” و ” حلقه ” و ” اگه بدونی ” و ” روبروی من ” و ” سیاه ” قطعات بعدی بود که از میان تک آهنگ های قدیمی انتخاب شده بود و اجرا شد.

alireza-talischi-21
دکور کنسرت که از یک علیرضای انگلیسی و فارسی در بالای سن و دو لوگوی علیرضا طلیسچی در دو طرف سن چشمگیری خود را شروع کرده بود با باکس کوچکی وسط سن هنگامی که علیرضا طلیسچی روی آن قرار گرفت جذابیت را تمام کرد ، علیرضا طلیسچی نیز به سنت شکنی بنیامین بهادری در چیدمان نوازندگان تن داد و درام را در گوشه راست خود قرار داد و وسط با پیانو و ارگ می درخشید و پرکاشن و گیتار نیز جهت مخالف درام جای گرفته بود تا پرش های نوازندگانش مزاحم بقیه نباشد و در انتها نورپردازی آبی رنگ سن جلوه جذاب تری برای خاطرات علیرضا طلیسچی از کنسرت اولش به ارمغان آورد.

alireza-talischi-25
در کل می توان کنسرت علیرضا طلیسچی را کنسرتی سرزنده در میان کنسرتهای پاپ دانست و اگر شما برای تور بعدی کنسرت ها اورا انتخاب می کنید این شانس را خواهید داشت که قدیمی ترین تا جدیدترین سبک های پاپ و از غمگین ترین تا شاد ترین اجراها را تجربه کنید.

 

 

 

 

امین غلامی

نویسندگی من از کار خبر ، از درد صراحت آغاز شد که حقایق بین ما بیان شود. ذهن و فکر ، درک و مطالعه از دغدغه های زندگی اجتماعی من است. گاه با لنز دوربینم،گاه با قلم ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *