زانیار خسروی در تهران به روی صحنه رفت

اشتراک گذاری :
زانیار خسروی در تهران به روی صحنه رفت

زانیار خسروی خواننده جوان موسیقی کشورمان همراه با طرفداران پرشور خود شبی به یاد ماندنی را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران رقم زدند.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ، خواننده آلبوم «۲۸» در جدیدترین اجرای صحنه ای خود شب گذشته در سالن میلاد با «جاذبه» به روی صحنه رفت  و به اجرای برنامه پرداخت.

کنسرت زانیار اما تفاوت هایی با کنسرتهایی که شب های گذشته سالن میلاد به خود دیده بود داشت و آن حضور سیروان خسروی بر روی صحنه کنار برادرش و اجرای قطعات «دوست دارم زندگی رو» و «بدون تو» بود که با استقبال هوادارانش مواجه شد.

زانیار خسروی در تهران به روی صحنه رفت

در رادیوپارسی بخوانید: اجرای موفق زانیار خسروی در تهران

در این کنسرت قطعاتی چون : «ریسک»،«فکر بکر»،«هیپنوتیزم»،«دستی دستی»،«من میلیونر نیستم»،«چشم رویایی»،«اخم اصلاً بهت نمیاد»،«اما دلم واست تنگ میشه»، «هی تو»،«حس کمیاب»،«دستی دستی» و … با اجرای هنرمندانه زانیار خسروی اجرا شد.

از نکات قابل توجه در این کنسرت اجرای قطعه «دوست دارم زندگی رو» توسط زانیار بود که با استقبال هوادارانش مواجه شد و در اواسط این قطعه «سیروان خسروی» از میان مردم به روی صحنه رفت و این قطعه را با همراهی برادرش اجرا کرد.

زانیار خسروی در تهران به روی صحنه رفت

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای فروهر» به مدیریت برادران «حاتم پور» برگزار شد که در انتها باید از میلاد حسینی مدیر روابط عمومی این شرکت و عوامل سالن میلاد بابت همکاری بی دریغشان کمال تشکر و قدردانی را کرد.

شما در ادامه میتوانید عکس های این کنسرت را ازنگاه «مهدیه بهامین» تماشا کنید:

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید