رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با ناظری دیدار کرد

اشتراک گذاری :

محمود صلاحی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دیداری با لوریس چکناواریان و شهرام ناظری از آمادگی این سازمان برای اجرایی شدن ضبط «سمفونی عاشورا» برای ماه محرم سال ۱۳۹۵ خبر داد.

نشست «چهارشنبه‌های هنر» که به همت امیر عبدالحسینی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به منظور دیدار هنرمندان برجسته کشور با رییس این سازمان برگزار می‌شود در هفدهمین هفته، میزبان شهرام ناظری و لوریس چکناواریان از هنرمندان برجسته عرصه موسیقی کشور بود.

در ابتدای این دیدار لوریس چکناواریان ضمن تشکر از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در برگزاری جشنواره بین المللی موسیقی پیامبر مهربانی گفت: از اینکه در ۴ روز، ۶۷ اجرای موسیقی در فرهنگسراهای تهران ترتیب دادید و به هنر موسیقی توجه دارید، تشکر می‌کنم.

صلاحی نیز آمادگی این سازمان را برای اجرایی شدن ضبط «سمفونی عاشورا» که در اختتامیه جشنواره موسیقی پیامبر مهربانی از سوی چکناواریان مطرح شد، برای ماه محرم سال ۱۳۹۵ اعلام کرد.

وی همچنین در دیدار با شهرام ناظری با اشاره به موسیقی‌های ماندگاری از جمله «کاروان شهید» و «شهید جاویدان» گفت: ما در سازمان فرهنگی هنری به موسیقی سنتی و اصیل توجه ویژه‌ای داریم و در حوزه آواز ایرانی فعالیت‌هایی از جمله مکتب‌خانه آوازی تهران را آغاز کرده‌ایم.

شهرام ناظری هم در این دیدار که حدود ۲ ساعت به طول انجامید، گفت: تاکنون مدیری که تا این حد به ادبیات و هنر تسلط داشته باشد، ندیدم. خوشحالم فردی به ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران رسیده است که بر مسائل هنری اشراف کامل دارد.

منبع : برنا

نویسنده : آرمین اسرافیلی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید