رکورد شکنی پیاپی علیزاده، فروش کامل ۱۴ سانس در طی یک ماه

اشتراک گذاری :
رکورد شکنی پیاپی علیزاده، فروش کامل ۱۴ سانس در طی یک ماه

هنوز از شوک شش سانس بیرون نیامده بودیم که مبهوت فروش کامل ( Sold Out ) هشت سانس دیگر شدیم.

به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی، محمد علیزاده که در هفته ی گذشته جوان برتر سال لقب گرفت در فاصله ۱ ماه ۱۴ سانس را در تهران بصورت کامل به فروش رساند و به اصطلاح این کنسرت ها Sold Out شدند. در مرداد ماه پس از فروش کامل ۶ سانس همه در شوک چگونگی این اتفاق بودند و پس از اجرا های موفق و سر بلند بیرون امدن این هنرمندِ توانمند از اجرای این کنسرت ها این بار فروش ۸ سانس در شهریور آن هم در فاصله زمانی حدود یک ماه به واقع دور از انتظار بود، اما جوان برتر سال این تخیل را شدنی کرد و شب پیش دو اجرای اول از ۸ اجرای خود را به زیبای هر چه تمام تر به پایان رساند.

رکورد شکنی پیاپی علیزاده، فروش کامل ۱۴ سانس در طی یک ماه

کودکان مؤسسه خیریه «نیایش مهر» شهرستان ملارد نیز به تماشای کنسرت بزرگ محمد علیزاده خواننده موفق موسیقی پاپ به تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» در سالن همایش‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران نشستند. در کنسرت شهریور ماه محمد علیزاده خواننده سرشناس و پرکار موسیقی پاپ و گروه ارکسترش به تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» و مؤسسه پخش «هنر شهر»؛ در حالی شب گذشته ‌یکشنبه ۱۴ شهریور ماه جاری در دو سانس مختلف ۲۰ و ۲۳ در سالن همایش‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد که در سانس دوم آن، کودکان مؤسسه خیریه «نیایش مهر» شهرستان ملارد استان تهران و مسئولان این نهاد خیریه، به تماشای این کنسرت نشستند.

 

 

Mohammad Alizadeh (20)

علیزاده در اولین شب با قطعه ی «خیلی برام عزیزه خاطرت» به روی صحنه آمد و مثل همیشه شبی تکرار نشدنی دیگری را رقم زد.

او پس از خیر مقدم گویی به حضار در خصوص قطعه «هواتو کردم» گفت: 

«این قطعه رو تقدیم میکنم به خدای بزرگم، خدای دوست داشتنی من که همه این روز ها رو مدیون نگاهشم، که اگر نگاهش نباشه نه موسیقی من شنیده میشه نه حرف های من.»

Mohammad Alizadeh (38)

از رادیو پارسی بخوانید:

اتمام بلیت‌های ۸ سانس کنسرت تهران محمد علیزاده جوان برتر سال ۹۴ در حوزه هنر ورزش
جنجالی دیگر در سالن میلاد/ محمد علیزاده: به افتخار اونایی که نداریمشون

محمد علیزاده در این کنسرت‌، ترانه‌های محبوب و پرطرفدار از آلبوم‌های «دلت با منه» و «سوپرایز» را برای علاقمندان خود اجرا کرد، و با خواندن قطعات محبوب، عاشقانه و خاطره انگیز خود از جمله؛ «بی تو آینده»، «هواتو کردم»، «احساس»، «برادر»، «فکرش هم نکن»، «کجا میری»، «بی حوصله»، «حس آرامش»، «همینکه هست»، «برگرد» و «جز تو» با هوادارانش خاطره‌بازی ‌کرد.

این هنرمند در انتها نیز قطعه «کجا میری» و «برادر» را اجرا کرد که با استقبال هوادارانش مواجه شد، آرمین قیطاسی نیز نوازنده فلوت به عنوان میهمان در این قطعه حضور داشت.

Mohammad Alizadeh (27)
امیرحسین اویسی «رهبر ارکستر و نوازنده پیانو و کیبورد»، علی‌رضا شهبازی «نوازنده گیتار الکتریک»، اشکان موسوی «نوازنده و سولیست ویولن»، علی‌اصغر پورنگهبان «نوازنده گیتار باس»، ایمان ذاکری «نوازنده درامز»، بهمن میرزازاده «نوازنده بوزوکی و گیتار»، محمد شعبانی «نوازنده پرکاشن»، اشکان صدیق‌آذر «نوازنده لانچ پد» و سعید عباسی «نوازنده کیبورد»، در این کنسرت‌، محمد علیزاده را با سازهای خود همراهی کردند.
سری جدید کنسرت بزرگ «محمد علیزاده» و گروه ارکسترش، ادامه خواهد داشت و در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید