رو شدن خشکسالی و دروغ محمدرضا گلزار پس از چهار سال

اخبار جدید | سینما و تلوزیون | گزارش

محمدرضا گلزار پس از چهار مجدد با فیلم سینمایی خشکسالی و دروغ به سینما باز می گردد.
به گزارش گروه سینما و تلوزیون رسانه هنر رادیوپارسی فیلم سینمایی خشکسالی و دروغ به کارگردانی پدرام علیزاده و تهیه کنندگی سید غلامرضا موسوی پس از اتمام فیلم سینمایی سایه های موازی در تهران اکران می شود.
پدرام علیزاده که بهمن ماه گذشته از جشنواره بین المللی فیلم فجر کنار گذاشته شده بود ، برای صدور پروانه اکران به دلیل ممیزی دچار تاخیر بود فرصت اکران خشکسالی و دروغ را در تابستان و عید فطر را از دست داد و حال با کسب پروانه اکران طبق برنامه ریزی ها از اول مهر ماه در پردیس های سینمایی تهران اکران خواهد شد.
رو شدن خشکسالی و دروغ محمدرضا گلزار پس از چهار سال
خشکسالی و دروغ پیش از اکران حاشیه هایش را آغاز کرده حاشیه اول این فیلم حضور محمدرضا گلزار است، گلزار که به دلیل توقیف و ممنوع الکاری چهار سال از فضای سینما دور بود و به کارهای دیگر از جمله بازی در هندوستان به همراه بنیامین بهادری و تجربه مجدد خوانندگی به همراه حامد برادران و یک آهنگ تنها مشغول بود اکنون مجدد تصویرش به بنر های سینماها می آید و اکران پاییزی را در تهران تجربه می کند ، البته این حواشی برای تهیه کننده نکات مطلوبی است چرا که مردم را می تواند به تماشای این فیلم بیاورد و پیش بینی فروش خوبی برای این فیلم می رود.

رو شدن خشکسالی و دروغ محمدرضا گلزار پس از چهار سال
پدرام علیزاده در صحبت های خود شروع تبلیغات ای فیلم را از هفته آینده با رونمایی پوستر و تیزر ها آغاز و بنر های سطح شهر و تبلیغات دیگر ادامه می یابد و در نهایت با اکران خصوصی و عمومی به همراه بازیگران فیلم آغاز خواهد شد.

امین غلامی

نویسندگی من از کار خبر ، از درد صراحت آغاز شد که حقایق بین ما بیان شود. ذهن و فکر ، درک و مطالعه از دغدغه های زندگی اجتماعی من است. گاه با لنز دوربینم،گاه با قلم ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *