رویا افشار، بعد از تماشای نمایش «آرتیگوشه» مطرح کرد

اشتراک گذاری :
رویا افشار، بعد از تماشای نمایش «آرتیگوشه» مطرح کرد

رویا افشار پس از تماشای نمایش «آرتیگوشه» گفت : نامِ نمایش مرا جذبِ خود می‌کند

به گزارش رادیو پارسی شب گذشته (دوشنبه شب) رؤیا افشار، بازیگرِ تئاتر، سینما و تلویزیون، پس از دیدن نمایش «آرتیگوشه»، این نمایش را در حوزه‌ی فضاسازی انتزاعی، تجربه‌ای نوگرا دانست و گفت: اصولن ساختِ فضاهای انتزاعی در عرصه‌ی هنرهای تجسمی، موسیقی و حتا سینما امری آزموده است و برای مخاطب جا افتاده امّا در تئاتر، اما دشوار است و «آرتیگوشه»، گامی بلند در عرصه‌ی تجربه‌هایی از این دست است.

این نویسنده و بازیگرِ سرشناسِ عرصه‌ی تئاتر آرتیگوشه را نمونه‌ای موفق در عرصه‌ی تئاترِ بی‌چیز دانست و در توصیفِ فضای دراماتیک نمایش افزود: این نمایش به جای بهره بردن از وحدتِ ارگانیک، فضای متحدی را می‌سازد که در شکل، مخاطب را با خود همراه می‌کند و در کل باید بیاموزیم، به این‌ نوع از تئاتر تجربی احترام بگذاریم.

وی در انتها ضمن ابراز خرسندی از دیدنِ این نمایش و نامِ «آرتیگوشه»، گفت: در انتظار گام‌های بعدیِ گروهِ «وَ ناگهان» هستم.

نمایش «آرتیگوشه» کاری از گروه فیلم و تئاتر وَ ناگهان، نوشته‌ی محمد میرعلی‌اکبری ست. این نمایش تنها تا ۱۲ خرداد ساعت ۲۰ در سالن رکن‌الدین خسروی تماشاخانه‌ی سه‌نقطه، روی صحنه می‌رود.

طرّاح، سرپرست و دراماتورژِ نمایش روزبه حسینی، بازیگردان آرش فلاحت‌پیشه، طرّاحی و اجرای موسیقی سجّاد کیانی، نجواها دریا یاسری، و طرّاحی گریم آن به عهده‌ی حسام حیدری‌ست. بازیگران نمایش حمیدرضا فلّاحی. کامبیز مُنصِف. حمید خوش‌نویس. سهیل بابایی. ساناز مصباح. حسام حسینی. و ماندانا جبّاری. مَهدا رزّازی. مهسا صمدی و ساناز کریمی هستند. دیگر عوامل این اجرا مرتضا حقیقت‌بیان، مدیر اجرایی گروه، دستیار اجرا: نشاط باقری، مشاور رسانه و ارتباطات زینب لک، روابط عمومی صبا آزادی، طراح پوستر و بروشور بهزاد حاجی‌بیگلو، و عکاس نمایش رسول نورمحمدزاده است.

نشانی: میدان ولی‌عصر. بلوار کشاورز. بعد از خ فلسطین. خ کبکانیان. نبش کوچه مرتضازاده. پلاک ۱۰ و ۱۲

علاقه مندان به این نمایش می توانند از سایت  WWW.Tik8.com  بلیط تهیه نمایند.

 

منبع : اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده : آرمین اسرافیلی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید