رویا افشار، بعد از تماشای نمایش «آرتیگوشه» مطرح کرد

اخبار جدید | تئاتر

رویا افشار پس از تماشای نمایش «آرتیگوشه» گفت : نامِ نمایش مرا جذبِ خود می‌کند

به گزارش رادیو پارسی شب گذشته (دوشنبه شب) رؤیا افشار، بازیگرِ تئاتر، سینما و تلویزیون، پس از دیدن نمایش «آرتیگوشه»، این نمایش را در حوزه‌ی فضاسازی انتزاعی، تجربه‌ای نوگرا دانست و گفت: اصولن ساختِ فضاهای انتزاعی در عرصه‌ی هنرهای تجسمی، موسیقی و حتا سینما امری آزموده است و برای مخاطب جا افتاده امّا در تئاتر، اما دشوار است و «آرتیگوشه»، گامی بلند در عرصه‌ی تجربه‌هایی از این دست است.

این نویسنده و بازیگرِ سرشناسِ عرصه‌ی تئاتر آرتیگوشه را نمونه‌ای موفق در عرصه‌ی تئاترِ بی‌چیز دانست و در توصیفِ فضای دراماتیک نمایش افزود: این نمایش به جای بهره بردن از وحدتِ ارگانیک، فضای متحدی را می‌سازد که در شکل، مخاطب را با خود همراه می‌کند و در کل باید بیاموزیم، به این‌ نوع از تئاتر تجربی احترام بگذاریم.

وی در انتها ضمن ابراز خرسندی از دیدنِ این نمایش و نامِ «آرتیگوشه»، گفت: در انتظار گام‌های بعدیِ گروهِ «وَ ناگهان» هستم.

نمایش «آرتیگوشه» کاری از گروه فیلم و تئاتر وَ ناگهان، نوشته‌ی محمد میرعلی‌اکبری ست. این نمایش تنها تا ۱۲ خرداد ساعت ۲۰ در سالن رکن‌الدین خسروی تماشاخانه‌ی سه‌نقطه، روی صحنه می‌رود.

طرّاح، سرپرست و دراماتورژِ نمایش روزبه حسینی، بازیگردان آرش فلاحت‌پیشه، طرّاحی و اجرای موسیقی سجّاد کیانی، نجواها دریا یاسری، و طرّاحی گریم آن به عهده‌ی حسام حیدری‌ست. بازیگران نمایش حمیدرضا فلّاحی. کامبیز مُنصِف. حمید خوش‌نویس. سهیل بابایی. ساناز مصباح. حسام حسینی. و ماندانا جبّاری. مَهدا رزّازی. مهسا صمدی و ساناز کریمی هستند. دیگر عوامل این اجرا مرتضا حقیقت‌بیان، مدیر اجرایی گروه، دستیار اجرا: نشاط باقری، مشاور رسانه و ارتباطات زینب لک، روابط عمومی صبا آزادی، طراح پوستر و بروشور بهزاد حاجی‌بیگلو، و عکاس نمایش رسول نورمحمدزاده است.

نشانی: میدان ولی‌عصر. بلوار کشاورز. بعد از خ فلسطین. خ کبکانیان. نبش کوچه مرتضازاده. پلاک ۱۰ و ۱۲

علاقه مندان به این نمایش می توانند از سایت  WWW.Tik8.com  بلیط تهیه نمایند.

 

منبع : اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده : آرمین اسرافیلی

آرمین اسرافیلی

آرمین اسرافیلی هستم خبرنگار رسانه که چندی است به دنیای موسیقی آمده ام .. گاهی مینویسم که شاید قلم من دلهره هایم را راحت تر از زبانم بیان کند ...

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *