رویای شیرین بابک جهانبخش در طهران

اشتراک گذاری :
بابک جهانبخش

به گزارش رادیو پارسی ، در روز های ۲۴ و ۲۵ دی ماه بابک جهانبخش خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان طی چهار سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه رفت و به اجرای برنامه پرداخت.

در این کنسرت جهانبخش قطعاتی چون ; «طهران» ، «توچشمای منی» ، «بی تو می میرم» ، «مدار بی‌قراری» ، «رویای شیرین» ، «اکسیژن» ، «حواست نیست» ، «دوست دارم» ،«صدای عشق» ، «من و بارون» ، «چی شده» ، «خونه» ، «عاشق تر» ، «مثل همه» و قطعات ریمیکسی چون «اعتراف» و «ای دل» را برای هوادارانش اجرا کرد.

در پایان این شب خاطره انگیز جهانبخش بیان کرد ; : برای پایان این کنسرت یک قطعه سرد آماده کرده ام و روزی که این اثر رو میساختم فکر نمیکردم که بتوانم در چهار فصل اجرا کنم و در نهایت قطعه «برف» را اجرا و هوادارانش با وی همخوانی کردند.

بابک ریاحی پور (گیتار بیس) ، مسعود همایونی (گیتارالکتریک) ، نيما حميدي (درامز) ، انوشیروان تقوی (کیبورد) ، مهران فرشباف (پرکاشن) ، بهنام حکیم(گیتار و بوزوکی) و کسری خدیور (ویولن) نوازندگانی به رهبری رضا تاجبخش بودند که در این کنسرت بابک جهانبخش همراهی کردند.

این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری «اکسیر نوین» به مدیریت و تهیه کنندگی «محمدرضا خانزاده» برگزار شد،شما در ادامه میتوانید عکس های این کنسرت ار از نگاه «دلارام غفرانی» تماشا کنید ;

 

 

 

نویسنده: مهسا نوروزی

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید